Çiçekli taçlar, saç bantları

-

cicekli-gelin-taclari-2
Bir yayın için bence de çok fazla bu kadar fotoğraf, bu kadar çok iş. Amma velakin ben de yaptıklarımı böyle toplu toplu göstermeyi seviyorum :)
Nasıl bir rutine girdiyse artık, haftanın yedi günü -istisnai bir durum olmadıkça elbet- en az 7 şey çıkıyor ortaya! Hafta sonları daha fazla ürettiğimi de hesaplarsak çoğu zaman daha fazla! Memnun muyum peki? Ziyadesiyle hem de, dileğim hep böyle sürmesi. Ürettikçe mutlu oluyorum çünkü, yaptıklarım bir şekilde birilerini mutlu ettikçe ben de haddinden fazla  :)

B harfi magneti anlatayım isterseniz.. Yapı marketlerden aldığım ince telleri iki kat yapıp, B harfi şekli verdim. Kargaburunla kıvırdım açıkta kalan kısmı, sonrasında ben sarı çiçek ve papatyaları seçtim ama rengarenk de güzel olur. Tele dolayıverdim çiçek saplarını sırasıyla, hepsi bu. Arkasına da bir yuvarlak mıknatıs, oldu mu sana oğlanın Banu öğretmenine doğum günü hediyesi :) Boncuklu kalbi de yine aynı telle yaptım, üstündeki boncukları dizip dolamak için de incecik sigorta teli gibi bir bakır tel kullandım. Gönlümce dizdim boncukları, aralara sapını halka yaptığım çiçekleri de geçirerek. Ki ben bu kalpten işlerimin hepsini ayrı seviyorum. Neşe veriyorlar insana, bizim perdeye de çok yakıştı.

Gerisi bildiğiniz işler, çocuklar için hazırladığım jimnastik gösterisinde kullanılacak 8 tacı üst üste koyunca böyle bir güzel kule oldu. Son karede de bir önceki yayında yapacağımı söylediğim takımın tamamlanmış hali. Bir baykuşlu keçe kılıf :)
Benim için terapi niyetine geçen bu hobilerim olmasa epey zorlaşırdı bugünleri geçirmek… Şükür ki varlar!
Selametle, her birinize ve memlekete…

cicekli-gelin-taclari

cicekli-kalp-sus

cicekli-tac-modelleri-4

cicekli-tac-modelleri-22

gelin-buketi-modelleri

sari-cicekli-magnet-modelleri

kece-baykuslu-telefon-kilifi-modeli

Youtube Hesabım

Instagram Hesabım

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...