Cici evler

-

Ben bu cici evleri çok sevdim, çok şirin görünüyorlar. Kullanışlı olsun diye böyle kutu yapmak istiyorum, çatısını kapak yaparım diye düşündüm… Olmaz mı:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

12 yorum gelmiş

 1. celebi74

  bencede hoşlar buna benzer çay kutuları yapmışlardı.. epey zaman öncede yayınlandıydı.. bence çok güzel sevimli saklama kutuları olurr.. fotoğraf kutusu bile olurr..

 2. Daliya

  Fazla şirin bu evler. Bugün arkadaşın işyerinde kasa kısmına oturdum. Hemen ön kısmımda bir peluş çanta var içinden bir şey alınca çanta dikkatimi çekti .. İşte burda görülen evler gibi kapı , pencere ve çatı kısmı yuvarlatılmış çatı kısmıma fermuar takılmış. Peluştan. Değişik renkler kullanılmış Hatta kapıda ayıcaık varmış ama kopmuş. Çantaya bayıldım. Burda evleri görünce fikir olsun diye söyledim. Çocuklara suluk çantası, beslenme çantası yada kreşe gönderirken kullanmaları için biraz büyük dikilebilir

 3. banuca

  Verdiğiniz fikirler ve yorumlar ne güzel, bilemiyorum ben bu kadar şirinini yapabilirmiyim, bakalım bir gün gelir denerim, görürüz:))

 4. asenayagmur

  Daliya,fikrini çok sevdim.Banuca,nereden bluyorsunuz böyle güzel şeyleri.Ben ,yapabileceğimi sanmıyorum ama çok beğendim.Yapabileceklere kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın