Çift taraflı yelekler

-

dikis-yelek-modelleri
Ben yelek giymeyi çok severim. Hele de kot olanları. Seneler önce kot yelek giyerdim. Sonra istediğim gibi bulamaz oldum ya da çok pahalı geldi. Diğer postta da yazdığım gibi ben biraz farklı giyinmeyi seviyorum. Moda neyse ya da piyasada ne varsa değil benim aklımda ne varsa giyinmek istiyorum. Herkes de olanı giymeyi sevmiyorum.. Çevremdekilerin dediği gibi “kendi tarzım” var galiba :D
Yeleklere astar gerek ama ben o astarları sevmiyorum kayıyor, rahat edemiyorum. Ne bileyim sevmiyorum işte. Ben de pamuklu kumaş kullanmak istedim astar olarak. Öyle oluncada çift taraflı yelek olsun istedim. Tabii ilk yaptığım yeleğin astarı böcüklü penye kumaştan oldu. Sonraki pamuklu kumaştan. Bir tane de dikilmek için bekleyen bir yelek var.. Bakalım daha neler çıkacak. Bu yeleğin düz kısmına cupcake aplike diktim.

dikis-yelek-modelleri-

cupcake-aplikeli-yelek-modelleri
Bu kot-pamuklu kumaş yeleğin rengini ne kadar ayarladıysamda gerçek rengi olarak çıkmadı. Asıl rengi kombinlerdeki rengidir :) Ama bu renk de çok hoşuma gitti, keşke elimde bu renk kumaşlar da olsaydı dedim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Hayatın her karesinde tasarım ;)