Perşembe, Ekim 27, 2016
Çift yama diil:)

Çift yama diil:)

7

Çiçek Bahçesi Yorgan Yapımı sekiz yıl sürmüş bu minik yorganın sırf beş yılı minik parçaları biriktirmekle geçmiş,üzerinde 5500 tane minik parçalardan varmış,bizim ömrümüz yetmez herhalde bunu yapmaya,ne dersin çift yamacı yapsa yapsa Yamalı bohça yapar herhalde…Link

7 YORUMLAR

  1. of of of of, haklısın farfinim, bunu ancak yamalım yapar, benim gibi bir çift yamacı da uzaktan bakar:)))))) helal olsun, arı kovanı gibi, baktıkça bakıyorum, aklım bile almıyor, yapmaya kalksam sekiz yılda ancak bir peteği bitiririm zaten o yüzden bulaşmıyorum ya:)))) harika, ben bayılıyorum, sen tut:))))

  2. Aman Allahım gözlerim yoruldu:))) daha fazla bakamayacağım. Sevgili Yamalıcığımın yorumunu merak ediyorum, belki öğrencilerinden biri cıkıp yapacağım der, der mi derler vallahi:)

  3. inanın ben yaparım başlayabilirim böyle şeye.. Çabuk sıkılıyorum bişeyden sıkılmayacağımı bilsem başlarım tereddüt etmeden..

  4. beğenmenize sevindim arkadaşlar,fiammacım bende yamalının ne diyeceğini çok merak ediyorum,bize çok zor görünüyor bilmediğimiz için ama yamalıya basit gelebilir belki