cıvıl cıvıl kapılar

-

Bu ponponları çok seviyorum, asuman ablam üşenmemiş tek tek uğraşmış,beni çekme diye tuttursada mecburen birazcık gözükmek zorunda kaldı. Ama biz işten gözümüzü alamıyoruz merak etme :) ellerin dert görmesin,muhteşem bir kapı süsü.Haksızmıyım ama!

Kalan ipleri değerlendirmek için süper bir proje, boncuklarla destekli rengarenk bir çalışma.

12 yorum gelmiş

  1. çok özgün bir kapı süsü olmuş.güzel görünüyo .o ponponları tek tek yapan asuman ablanın sabrına ben de hayran kaldım:)

  2. Asuman ablanın ellerine sağlık, nasıl da sabırla yapmış bunları tek tek… Senin de gönlüne sağlık bizlere güzel bir kapı süsü gösterdiğin için canım… Teşekkürler.

  3. harika olmuş, güle güle kullanın. tek tek uğraşmış asuman ablan, ellerine sağlık. ne de zor onları yapmak, ben üç tane yapıcam derken çıldırıyorum sıkıntıdan, helal olsun…

  4. sybella diyor ki;Asuman ablanın ellerine sağlık, nasıl da sabırla yapmış bunları tek tek… Senin de gönlüne sağlık bizlere güzel bir kapı süsü gösterdiğin için canım… Teşekkürler.

    ne demek zevkle paylaşıyorum, herkesin evi yenilensin ve güzelleşsin.Hesaplı ve keyifle yapılan işler bunlar. Öyle değil mi?Onun adına hepinize beğenileriniz için teşekkür ediyorum.Sevgiyle kalın

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin