Perşembe, Ekim 27, 2016

Çizgili Camlarım

8

Ay .. bişi yaptım. Güzel oldu olmasına da.. Canıma da okudu hani ya.. Önce “bir daha cesaret edemem” dediysem de bir daha yapmaya karar verdim.. Zoru başarmallıyım değil mi ama..

Blogumda

8 YORUMLAR

  1. fimoyla hep çalışmak istedim ama henüz nasip olmadı:))cam objelerle rengarenk fimolar çok güzel bir bütünlük oluşturmuş… özellikle mumluk olarak kullanmak çok hoş bir fikir… mum ışığında o renklerin yansıması eminim çok güzel olmuştur…ellerinize, emeğinize ve fikrinize sağlık…

  2. Can arkadaşlarım, sağolun. Fimo ile çalışmak inanılmaz zevkli. Ama sabır istiyor. Kaleidoskopu bilir misiniz? Türkçe adı sanırım “Çiçek Dürbünü” . İçinde aynalar ve minik rengarenk pul payet gibi parçacıklar bulunan bir tür dürbün. Gözünüzü dürbüne dayıyor ve dürbünü çeviridikçe o renkli parçacıklar yer değiştiriyor ve rüya gibi rengarenk şekiller çıkıyor ortaya. İşte fimo ile çalışıca kaleidoskoptaki görüntüler kadar sürpriz sonuçlar alıyor insan. Ama çok oyalıyor . Herşeye rağmen her insan bir kez denemeli.

  3. Değişik bir çalışma olmuş, ellerinize sağlık.Ben henüzfimo denemedim ama sonuçları gördükçe de denemeliyim diyorum.Ne kadar güzel oluyorlar.