Clutch Modellerim

-

Clutch’ların yeniden altın çağını yaşadığı bugünlerde, clutch modelleri yapmasam olmazdı.:) İlk fotoğraftaki ORMAN PERİSİ, keçe clutch modelim. Bu çantayı tasarlarken ve dikerken, özellikle yeşilin tonundan dolayı çok büyük keyif aldığımı belirtmeliyim.Diğeri yine bir keçe clutch TUTKU. Bu model özellikle saten astar el yapımı gülleri dolayısıyla beni epey zorladı. Ama ‘tutku’yla bitirmek istedim ve vazgeçmedim.:)Diğeri alkantara kumaştan, şifon çiçekle süslenmiş bir clutch çalışması; AVANGARD. “Ben buradayım!” demenin kolay yolunu seçenler için.;-))

9 yorum gelmiş

  1. bizimgibiler

    Bütün çantalarınız gibi bunlar da harika olmuş. Arkadaşlar seçim yapınca ben de kendimi mecbur hissettim ve özellikle kahveye bayıldığımı söylemek istedim:))

  2. renklitasarimlar

    Banuca, teşekkür ederim.:) Uzun zamandan sonra beğenilerinizi duymak iyi geldi.;-)Sarıkurdelem, ben de en çok yeşili beğeniyorum. Teşekkür ederim beğenileriniz için.Kimyagerunkli, aslında astarsız, basit bir keçe yapmak için dikiş bilmeniz gerekmiyor. Kesip kenarlarını el dikişiyle de birleştirebilirsiniz.Hatta daha da güzel olur. ;-)Teşekkür ederim…Güneşedoğru, teşekkür ederim.:) Ben de…Bizimgibiler, çok teşekkür ederim. Kahve çantanın emeği yeşilden daha çok. O güller, ah o güller…ne kadar zormuş.:))Yamalıbohça, çok çok teşekkür ederim. Makina dikişlerimle ilgili yazdıklarınızı anneme okutacağım. Çünkü ben bundan birkaç sene öncesine kadar pantolon paçası kıvırmayı beceremediği için, yapışkanlı telayla yapıştırıp kullanan biriydim.:))) Annem de terzidir ve çoook temiz dikişi olan biri olarak, benim etek pantolonları nasıl bu kadar üstünkörü bastırıp kullanabildiğime şaşardı. Ve birgün bu işi yapmaya başladığımda nasıl şaşırdığını tahmin edemezsiniz.:)) Çok teşekkür ederim, giderek daha temiz dikmeye çabaladığımı söyleyebilirim.DenDenAk, çok teşekkür ederim.:) Bazen bir model pat diye aklıma düşüveriyor ve peşinden gidince de iyi bir şeyler çıkabiliyor.;-)Figen Abla, o sizin zarifliğiniz.:) Çoook teşekkürler ve sevgiler…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin