Çocuk odaları için salıncaklı kapı süsü

-

Çocuk odaları için salıncaklı kapı süsü
Yoyo çiçekli, keçe salıncak kapı süsünü, ikizler Ömer ve Osman bebekleri için diktim. Keçe eşek, keçe kedi, keçe arı gibi figürleri kapı süsü tamamlıyor. Keçeden güneş, bulut gibi figürleri de diktim.
Keçe araba ve salıncakta bebek figürü – mavi çember üzerine yapıldı. Salıncaklı keçe kapı süsü ürün ebatı 80 cm. Tabii ki de 100 % sevgiyle yaptım. Devamını görmek için sayfama buyurun.

Çocuk odaları için salıncaklı kapı süsü

Çocuk odaları için salıncaklı kapı süsü

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın