Salı, Ekim 25, 2016

Çocuklar İçin Hobi Seti

5

Burada çocuklar için hazırlanmış hobi setleri var. Çocuğunuz (yaşına uygun olan)ahşap oyuncakları boyayabilir, kumaş hayvanları dikebilir ya da örebilir. Setin içinde ihtiyacı olan tüm malzemeler var. Çalışmalardan esinlenerek bizlerde çocuklarımız için benzer faaliyetleri yapabiliriz diye düşündüm.

5 YORUMLAR

  1. Bu setlerin Türk ailelerine uyarlaması şöyle olabilir.1. versiyon: Set alınır ve çocuğa verilir, haydi çocuğum sana eğlenmen için bak ne aldım. Çocuk paketi açar incelemeye başlar. Aile daha da meraklıdır, bak şöyle yapacaksın, böyle dikeceksin der ve çocuğun elinden alıp kendi yapar.2. versiyon: Set alınır ve çocuğa verilir. Tam iki saat içinde bunu bitirmen gerekiyor. Bak filanca komşunun çocuğu iki saatte bunu yapmış, haydi sende yap :))Aslında bunlardan almak yerine bizlerde çocuklarımız için yapıp şık bir kutu da verebiliriz. Gerisi çocuklarımıza kalmış.

  2. 4. şık: alınır, çocuğa verilir. odadan hemen kaçılır dizi varya tv. sonra çocuk “anne” diye odaya gelincede aman bu da “hiç bir oyuncakla oynamıyor herşeyden sıkılıyor” diye velete kızılır. çocukla ilgilenmenin ona sokakta ne varsa almak zannedilir.(ay yahu ne bed organizasyon oldu bu yorumlar hiç mi doğru bişey yok) ben sesiberin yoruma transferimi istiyorum.