Perşembe, Mayıs 25, 2017
ÇOCUKLAR İÇİN RESİM TUVALİ YAPIMI

ÇOCUKLAR İÇİN RESİM TUVALİ YAPIMI

9

Çocuklarınızın resim tuvali ve boyalarını koymalarıiçin… Kutudan resim tuvali, boya sepetini de süt kutusundan yapmışlar. Ben görünce bayıldım harika bir şey ve mutlaka denemeliyim. En azından süt kutusundan kutu yapmayı denemeliyim. Bunları gördükçe hayatta kullandığımız her şeyden mutlaka bir geri dönüşüm yapıldığını görünce çöpçü olma yolunda ilerliyoruz yaşasın çöpçülerrrrr :))))—-link—-

9 YORUMLAR

  1. tamam biliyorum kendi yazımın yorumunu kendim yazmakta israr ederek yüzsüzlük yapıyorum fakat;bu çalışma benim o kadar çok hoşuma gitmiştiki hem çocuklarımıza eğlence olur hemde birlikte yaparak vakit geçirebiliriz baabında!!! kimsenin dikkatini çekmedi sanırsamherkesin çocuğu var bildiğim kadarıylahadi çocuğu olanlar resim yapabilecek büyüklükte olanlar gelsin bakim burayasağdan say -1-:!)))))

  2. asyacım gerçekten çok hoşmuş. hemde çok kolay.arada da olsa resim yapan biri olarak minik resimlerdekoca şovale yerine bunu kullanabilirim. çok iyi fikir.iyiki öne çıkardın..

  3. bu arada alttaki resimlere dikkat etmemişim. fırça ve boyaları koymak içinde iyi fikir.büyükler için de balkonda mandal kutusu olur.di mi?ilk aklıma bu geldi….