ÇOCUKLAR İÇİN RESİM TUVALİ YAPIMI

-

Çocuklarınızın resim tuvali ve boyalarını koymalarıiçin… Kutudan resim tuvali, boya sepetini de süt kutusundan yapmışlar. Ben görünce bayıldım harika bir şey ve mutlaka denemeliyim. En azından süt kutusundan kutu yapmayı denemeliyim. Bunları gördükçe hayatta kullandığımız her şeyden mutlaka bir geri dönüşüm yapıldığını görünce çöpçü olma yolunda ilerliyoruz yaşasın çöpçülerrrrr :))))—-link—-

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

9 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  tamam biliyorum kendi yazımın yorumunu kendim yazmakta israr ederek yüzsüzlük yapıyorum fakat;bu çalışma benim o kadar çok hoşuma gitmiştiki hem çocuklarımıza eğlence olur hemde birlikte yaparak vakit geçirebiliriz baabında!!! kimsenin dikkatini çekmedi sanırsamherkesin çocuğu var bildiğim kadarıylahadi çocuğu olanlar resim yapabilecek büyüklükte olanlar gelsin bakim burayasağdan say -1-:!)))))

 2. SEMYIL

  asyacım gerçekten çok hoşmuş. hemde çok kolay.arada da olsa resim yapan biri olarak minik resimlerdekoca şovale yerine bunu kullanabilirim. çok iyi fikir.iyiki öne çıkardın..

 3. SEMYIL

  bu arada alttaki resimlere dikkat etmemişim. fırça ve boyaları koymak içinde iyi fikir.büyükler için de balkonda mandal kutusu olur.di mi?ilk aklıma bu geldi….

 4. asyayaren

  olabilir semyıl abla tabi bu şekilde kutular yapıp kaplayaıp çok amaçlı kutular elde edebiliriz … neden olmasın …

Bir Cevap Yazın