Pazar, Ekim 23, 2016

Çocuklar

12

bundan iki yıl kadar önce çok eğlenerek yaptığım bir resim aslında tam olarak tamamlanmış bile değil ben devam etmeye fırsat bulana kadar kuruduğundan bir daha da çalışmadım üzerinde,selin ve kuzenleri,siyah saçlı kız selin yanındaki küçük kızda beyza,biraz ileride uçurtma uçuran batuhan abilerinin yanına gidiyorlar,

12 YORUMLAR

  1. Bak burdada figen ablaya kesinlikle katılıyorum:))) Sni attırmak için uğraştıkça sen hediyeler gönderiyorsun, iyisimi ben yine seni burdan attırma oylamasını gündeme getireyim, karlı çıkıyorum:D Bu resimde çok çirkin olmuş, kaldır bunu burdan(son yazdığım gerçek değil, yalan söyledim manasında dil çıkaran smiley)

  2. teşekkürederim hepinize güzel yorumlarınız için,gülencimede güzel fotoğrafları için kocaman teşekkürler,kriizantemim hadi yap bir oylama daha da,resim senin olsun:))

  3. Bu resminiz beni aldı taaaa çocukluğumdaki hafif esintili yaz mevsimlerine götürdü…. daldım gittim bakarken…çok etkilendim niye bilmiyorum. Ellerinize sağlık.

  4. emelcim bende bu resmi yaparken benzer duygulara kapıldım,biz kuzenimle uğur böcekleri toplardık kibrit kutularına çocukken o günleri hatırladım,hele kız çocuklarını nasıl bir sevgiyle yaptım anlatamam,çok mutlu oldum resmi yaparkenki duyguyu verebildiğime,yorumun çok sevindirdi beni:)