8 yorum gelmiş

  1. Fraise[pilli_silinen_hesap]

    Hazır tığ işi demişken :) Sık iğne çalışmalarımız nasıl gidiyor acabaaaa :)Bu arada güzel olmuş ama ben şahsen böyle bir şeyi yere seremeeem :) Annem perde ördüydü 2 tane… Eski evimizdeydik o zamanlar. Yeni eve diye örmüştü lakin ortada ne yeni ev var ne bir şey. Biri benim odam içindi üzerinde çilekler melekler vardı. Sonuç? 2 perde de kısa gelmişti de ne üzülmüştü.. Hiç bir pencereye de denk gelemedi o perdeler. Şans işte…

  2. Ehehehee :) ben biliyodum bigün işlerin bu kadar hat safhalara ulaşıpta dantelden halı yapılacagını görünce işte alametlerim bir bir gerçekleşiyo dedim hihihi…

  3. kıyamam…sermem yerlere:(annem eski evimin mutfak penceresine örmüştü…tabii bu eve olmadı…hala duruyor…buzdolabının üzerine örtüyorum arada bir…sırf annem mutlu olsun diye:)

  4. Ben böyle harika bir şe örsem kimseyi bastırmam elletmem göstermem bile :) bir kıymetli olur bir kıymetli olur kimseye bir faydası olmaz onun için böyle bir şey yapmamak daha hayırlı :)

  5. Bence bunlarla uğraşmak adamı kafayı yedirtir. Hani “deli işi” diye tabir edilir ya bana sanki öyle geliyor. fiskos örtüsü minik yuvarlak sehpa örtüsü tamam da bu ne yahu… Benim kalbim yetmez çatlıyı veririm :)))

  6. örenin gözü resmen solana akmıştır ben onu bilir onu söylerim.miray kız ne şansızlığı perdeler sana kaldı daha ne istiyorsun.biz nası nası yapar senin eve onları hallederiz..(hazıra konan smiley)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin