Pazar, Ekim 23, 2016
Çok üşüyorum ne yapsam acaba?

Çok üşüyorum ne yapsam acaba?

21

Yine sorasım geldi ama bu sefer çok kolay olacak, hemen bileceğinize eminim. Bu bu nedir bu diyorum ve sizleri içeri davet ediyorum. Evet görmüş olduğunuz üzere bu bir kolye. Hem üşüdüğünüz zaman bunları yakarak ısınabilirsiniz. S12’nin vereceği mangal partisinde de ateşi bunlarla tutuşturabiliriz:)) Bu ve birbirinden güzel diğer takıları görmek isterseniz sizleri şöyle alalım.

21 YORUMLAR

 1. bunu yapan vatandaşı leğende, kafasına sabunu vura vura yıkamalı önce..suyun arındırıcı , sabunun aklı başa getiren sertliği kafi gelmezse ellerine cetvelle vurup salmalı..sonrası için aklıma bişey gelmedi.

 2. bir de 215 dollars demez mi

  bizmi salağız yoksa onlar mı çok akıllı

  gidip sinameki+papatya çayımdan bir iki yudum alayım.töbe töbee.

  bir iki yudum kesmez bence kazanla içmek lazım

  sonrası için aklıma bişey gelmedi

  benim geldi banyodan sonra kurulanmadan bu kolyeyi onun boynuna takıp embirin başlığınıda boşa çıkarmamak için sonrada ısınmasını sağlayalım ..

 3. canavarlar sizi :))) yazık ama yahuuu :))Peki bunu çubuk tarçından yapsak nasıl olur? Tarçın tarçın kokar ne güzel ama tarçında batabilir en iyisi biz bunu ısınmak için kullanalım

 4. bu ne yahu öyle onu takmam için bana para vermeleri lazım.bir proje olarak düşünülür sadece aynı sözüm ona modacıların defilelerdeki elbiseleride normal zmanda giyebilirmiyiz. uçuk kaçık şeyler yapıp çıkıyorlar ortaya.buda öyle bence ama bu fikir de olsa 215 dolar etmez…..embir hanım tarçınların kısalarından ve de aralarınakaranfil taneleri ile olur belki

 5. evet ya aktar gibi dolaşırız ortada :)) her hapşurana dur bir dakika deyip kolyeden bir tarçın karanfil kopartır sıcak suya koyup içiririz :))Hani geçen gün bir kolye yayınlanmıştı ben çok beğenmiştim onu tel tokalardan yapılmış ondan da toka çıkartıp saçımıza tutturabiliriz diye düşünmüştüm bu da onun gibi oldu :))

 6. biz eski nesilizde ondan bize garip geliyor :) yeni nesile bi gosterin bakin nasilda begenirler:) su dudaklarinda kaslarinda adini bilem soyleyemedigim seylerle dolasanlara:) zaten kendilerine iskence etmek icin varlar sanki

 7. sayın seybe, öyle piercing olaylarını gündeme getirip yeni nesille aranıza mesafe koymayınız çok rica ederim..neticede bir bakmışsınız mesafe epey açılmış, çocuklaçocuktan ayrı düşmüşünüz…pek fena, pek..aklıma geldi ben sana küstüm hem anlatmayı bıraktığından dolayı..

 8. bu ancak ,gurular gibi kendini arındırmak için vücutlarına çeşitli eziyetler eden adamlar var ya onlara yararlı bir eziyet alet olabilir ya da işkenceciler için .

 9. he he bunu düşmanın boynuna takıp kendi üzerie de zırh giyip düşmana sarılacaksın :)) ne diyorum ben ya

 10. piercing diyebildigini gostermek icin havasini atmis hemencecik;)yeni nesil nereye giderse gitsin efenim hic yetismeye niyetim yok ben halimden memnunum. daha 4 yasindaki cocugum bile begenmiyor beni yetismeye calisirsam kendimi yipratacam ancak.Ben anlatmayi birakmadimki kafani dinle diye ara verdim biraz:P cok uzattigimi soylemistin ya;)

 11. neticede bir bakmışsınız mesafe epey açılmış, çocuklaçocuktan ayrı düşmüşünüz..

  sayın seybe ben bizim çç. dan ayrı düşeceğiniz konusunu…………………….ehe..pek fena peeekk :)

 12. :D gercekten pek fena:)) yalniz ben cocuklacocuk bi yakinligim olmusmuydu halen hatirlayamiyorum :S bu aralar kafam epeycene karisik zaten neden yoruyorsun bu ihtiyar Seybeyi

 13. yok sayın seybe ben “çoluk çocuk” yazacağım yerde nedendir bilmem “çocuklaçocuk” yazmışım..sonradan farkedince iştekıvırayım işi dedim …:)

 14. off kafam duman valla bende okuyom okuyom aklima ne geliyosa yaziyom:D meger kendi hatasi ile bizimle kafa bulurmus hih. elin alismis senin.. cocuklacocuga catmaktan demi? yakinda baska seyler icinde seybe yazarsan hic sasmam:P