Cuma, Ekim 21, 2016
Contalardan bileklik yapımı

Contalardan bileklik yapımı

7

contadan bileklik yapımı

Evdeki alet çantalarını araştırıp hemen bu contaları ortaya çıkarıyoruz hanımlar ;) Korkmayın tamirat yapmayacağız, bileklik yapacağız :) Bu bileklikleri yapmak çok kolay ve takması da çok eğlenceli, yalnız insanların, “onlar düşünüğüm şey mi?” şeklindeki sorularına hazır olun! Contadan bileklik yapımı aşamaları burada.

7 YORUMLAR

  1. somun bunlar sayın just a dream. buralarda tegelmen mi ne ööle birisi var valla gelir kahkahalarla güler bu bloga demedi demeyin. böööle bir nevi protestan tek kişilik gerilla örgütü gibi bişey. bi arkadaş akerdeon yerine mızıka mı flüt mü ne yazmıştı da ortalık toz duman olduydu sanırsam. bileklik? işte o nefis

  2. Çok güzel görünüyor bilekliğiniz ve o aynı renkten bileğinize doladığınız ip harika olmuş bence tamamlamış bilekliği… Ve evet conta plastikten ve siyah oluyor somun doğru kelime olacaktı ama görsel harika olmuş :)

  3. ne yani şimdi bunlar conta değilmiymiş? ben bunları conta olarak bildim tüm hayatım boyunca allahım tüm hayatım bir yalan üzerine kuruluymuş başka ne var doğru bilip yanlış yaptığım acaba ya da hiç doğruyu yaptım mı ????

  4. güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim =)

    saatoniki yeni birşey öğrenmiş oldum peki düzeltiyorum o zaman somun diye ;)

    o halde neymiş contayla somunu karıştırmamak lazımmış =) sevgiler