Çöp şiş çubuklarından amerikan servis ya da supla

-

amerikan servis
Adı için kararsız kaldım, aslında supla olarak kullanmak daha yakın geldi bana. Yemek tabakları ile denedim onlarla da kullanılabilir ama pasta ya da kahvaltı tabaklarının altında çok daha hoş durdu. Balkon kahvaltıları veya bahçede çay sohbetleri için yazlık bir supla takımı. 4 adet bir set oluşturmakta. Yapım aşamaları ve detaylar icin bloguma beklerim..

amerikan servis

amerikan servis

5 yorum gelmiş

  1. Neslihan hanım ben bu dekupaj işini merak ediyorum. Peçeleri veya bir resmi dekupaj için aynı tutkal mı lazım. Yoksa sert zemine yapılacak dekupaj için kullanılan tutkal farklı kumaş gibi yumuşak zeminlere yapılacak dekupaj tutkalı farklı m? Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
neslihanmetin

Turizm sektöründe beş yıldızlı bir otelin satış pazarlama müdürlüğünü yapmaktayım. 7 Yaşında bir kız çocuğunun çalışan annesiyim . Hayatımın önceliği minik kızım ve ardından ailem - işim . Hobilerim ise iş hayatının stresini ve günün yorgunluğunu atmak adına yine önceliklerim arasında . Paylaşmanın önemine inanan , yeni dostluklar kurmayı seven biriyim. Bu sebeple burdayım ve bloğuma da gelirseniz çok sevinirim ... :))