Çarşamba, Ekim 26, 2016
ÇORAP BEBEKLER

ÇORAP BEBEKLER

22
çorap bebek
çorap bebek
çorap bebek
çorap bebek

Çorap bebek çalışmalarına devam.Bunlarda yeni doğmuş çorap bebekler.Bloğumdanasıl yapıldıklarını anlatmaya çalıştım.

22 YORUMLAR

 1. bunlar çok şekerler. yaparken ayrıntılı resimlermisiniz bizim için. bende denemek isterim, izniniz olursa… blogunuzdaki anadolu bebeklerini çok beğendim ellerinize sağlık

 2. Evet sevgili serguncugum hepsi birbirinden tatlı ama ben de kucuk oldugu icin aklım digerlerinde kala kala onu aldım evlat olarak:))

 3. Oyyy en şekeri de ortadaki minik olanı veeee :))) ve tabii kiiii o da ben de:)))

  hiç utanmıyorsun değil mi:)))bugün Leylak Dalı bu bebeklerden yapacağını söylüyordu ben tam seni söyleyecektim o ;esendoll blogda gördüm dedi.Kulaklar çınladı mı altınkızlar ?

 4. Çok teşekkür ederim arkadaşlar öyleden sonra buraya da bloğada biraz daha ayrıntılı resimler koymaya çalışacağım.Tabiki resimlerim küçük güneş sizlerde yapın bu arada Nalancım o bebeklerin kırmızısını sana ayırmıştım resmide var yanlız ben photshapete düzeltmeliyim resmi.Ah biraz ders almam lazım ,bu fotoğraflarla başım dertte.Işığı ayarlamak gibi en azından.

 5. çorap bebek
  çorap bebek

  Teşekkürler bana pastayap.Arkadaşlar sözümü ancak tutabildim.Çorabın topuk ve burun kısmını çıkartınca elinide 2 parça kalıyor.Ayrıca ince çoraptan 6 yada 6,5 cm kesip büzgüleyerek içine elyaf dolduruyorsunuz burdan yüz oluşuyor

 6. Bak bunlar da çok kolay yapabilirsin ya da yılbaşından sonra ben yapar gönderirim çocuklara.Şimdi lerde bir dükkana yılbaşı ürünü bir şeyler göstermem lazım ona çalışıyorum ,kursta var.