Cumartesi, Ekim 29, 2016
Çoraptan Baykuş Yapımı

11 YORUMLAR

  1. Baykuş hastası çok 10marifette, yakında herkes yapmaya başlar. Kolaymış da, hadi bakalım baykuş severler, önce kim yapacak?

  2. İlahi kriizantem bütün güm bir yandan temizlik yaptım bir yandan 10marifeti tekip ettim.Şu anda öyle yorgunumki beni gülümsetip yorgunluğumu aldın, keyifsizliğime keyif kattın. Çok sağol canım benim. Allah’ta seni güldürsün.

  3. Aminnnnnnnnnnnnn, bende hastaydım kaç gündür, nerdesin, niye bana katılmadın, demedin valla:) Bak ben olmayaınca kim katılacak sana:)) Allah cümlemizin iyiliğini versin(amin)

  4. Çok çok geçmiş olsun. Aslında bende bir haftadır rahatsızım, bir yandan grip bir yandan öksürük mahvoldum, ama raporda almadan ayakta geçirdim. Hem ne oluyor bu 10marifet üyelerine galiba ahen’de gripti. Buradan O’nada geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca yatak örtüme güzel şeyler yazmışsın çok sağol :)))))Bu yazdıklarımı belki gözünden kaçar diye yatak örtümede yazmıştım. (ikinci baskı gibi oldu) :)))

  5. kızlar dikkat edin kendinize…sizler grip olursanız çocuklara da geçer..Hepinize çoook geçmiş olsun…yukarıdaki esere de ayrıca bayıldım…

  6. herkese cok gecmis olsun.hasta olup yatmanin hic sevmedigim tarafi hicbisey yapmadan yatmak,sanki o zaman bosa harcaniyor gibi geliyor bana…coraptan baykus fikri iyi,özellikle teki kaybolmus coraplar boylece degerleniyor.suna baksaniza bugulu gözlerle yalvariyor gibi:)

  7. Baykuş görünce içim ürperir genelde ama bu çok şirin olmuş,nasılda güzel bakıyor “sev beni” der gibi,sevdim bunu.Yamalıbohça benimi kastettin,ben mi yanlış anladım acaba,olsun yinede yaziyim bari,ben değil de kızım hastaydı bi aralar,ama şu anki en büyük korkum şu domuz gribi denen sinir bozucu virüs, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım çocuklarımı nasıl koryacağımı bilemiyorum ve çok korkuyorumAllah hepimizi korusun.