Creative, eğlenceli duvarlar

-

elişi çalışmaları
Bu duvar süsünü (ya da her neyse) değişik renk ve seçeneklerde, evinin istediğin herhangi bir odasına yapman mümkün. Şimdi yapılışını anlatacağım ve istersen bunu, istersen de hayal gücüne göre daha güzellerini yapabileceksin. Farklı şeyler üretirsen ben de görmek isterim :)

elişi çalışmaları
İlk olarak ihtiyacın olan şeyler pek de önemli olmayan bir karton, kalem ve makastan ibaret.

duvar süsleme
Kartondan, kalplerini olmasını istediğin boyuta göre küçükten büyüğe parçalar halinde kes. Her bir parçayı ortadan ikiye katla.

duvar süsleme
Kartonlara kalplerin yarısını istediğin boyutta çiz ve kes.

duvar süsleme
Boy boy yaptığın bu kalpler senin kalıpların olacak.

duvar süsleme
Elimde olmadığı için gösteremedim ama renkli A4 kağıtları al ve kalıpları küçükten büyüğe kağıdın kullanabildiğin kadarını kullanarak çiz. Hepsini yan yana olmak üzere en küçükten en büyüğe göre çizmen kağıdı daha verimli kullanmana ve bir renkten çeşitli büyüklükte kalpler çıkarmana yardım olacaktır.

duvar süsleme
Sıra geldi çöp adam ve çöp kadının yapımına. Bunlar için 2 tane siyah karton yeterli olacaktır sanırım. İsteğine göre renkleri değiştirebilir hatta onlara kıyafet bile kesebilirsin, her türlü süsleme sana kalmış.

duvar süsleme
Çöp adamlar için yapman gerekenler resimde yazılı. Resimde olmayan şey yani saçın yapımı ise size kalmış :) Kafanıza göre çizebilirsiniz :)

duvar süsleme
Benden bu kadar :) Hayal gücünle yeni şeyler üretebilirsin. Daha önce de dediğim gibi fikirlerini benimle paylaşmandan mutluluk duyarım :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

10 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın