Perşembe, Ekim 27, 2016
Çubuklu Ayraç/Ağaç Süsü

12 YORUMLAR

 1. canımsın…sefa küçükkendi o…ben yaşladım…o büyüdü…benimle zaman geçirmiyor artık:)ama ümitliyim belki torunlarla(görürsem tabii) yaparım:)ya ben kayınvalde olacam..gelin torunu gösterirse tabii…

 2. sefa97 diyor ki;ikisi birden çok güzel valla…dondurma çubuklarını atmamak lazım…gerçi ben atmazsam ne olacak ki….

  :))) fecii güldüm… iç sesim sanki ..:))

 3. gül gül…:))bizim aile de benim bu düşüncem çok meşhurdur…yazacağım valla;beni sefa nın düğününe(oğlum evlenirken çok üzülecem ya…) ancak sedyeyle götürürsünüz…kolumda serumla…giyineceğim tuvaletimide askıya asarsınız…eğer iyi olsaydı bunu giyinecekti diye…:)))yani benim durum çoooooooook vahim!

 4. Korkmana gerek yok yahu, şimdiki kayınvalideler daha anlayışlı sürahi nineler geride kaldı. Yani ben çok güzel anlaşıyorum onunla. Sadece ilk başta anne demek çok zor oldu. Bizde nişan dönemi de olmadı ki. Geçen sene 2 ay diye beni Pakistan’a yolladılar 4 ay sonra zor döndüm (düğünümüze 3 hafta kalmıştı) Dolayısıyla evlenmeden önce teyze demiştim hep. Evlendiktende epey sonra anne diyebildim. Sarılıp öpmüştü beni yazık içine dert olmuş demekki.

 5. oy…m1 sen beni anlamadın…bak şimdiki kayınvaldeler tabii ki anlayışlı…sorun gelinlerde canım benim…BEN HAZIRIM…GÖR NE YALAKALIKLAR YAPACAM GELİNE…OĞLANI KAYBETMEMEK İÇİN…ANNE DEMESİNİ GEÇTİM VALLA…!

 6. haaaa tamam o zaman, acaba bu yüzden mi şimdiki kayınvalideler daha iyi :))Bak şimdi kendimi sorgulamaya başladım. Yok ya bende iyi davranırım ona, severim yani. Acaba bilmeden birşey yapmış olabilir miyim?

 7. sefa97 diyor ki;gül gül…:))bizim aile de benim bu düşüncem çok meşhurdur…yazacağım valla;beni sefa nın düğününe(oğlum evlenirken çok üzülecem ya…) ancak sedyeyle götürürsünüz…kolumda serumla…giyineceğim tuvaletimide askıya asarsınız…eğer iyi olsaydı bunu giyinecekti diye…:)))yani benim durum çoooooooook vahim!

  Bu modelden bizim evde de var birtane…*bizim evde çubuklu dondurma yenmiyor:D Çöp şiş aldırmıştım egemene onu boyadım :D Uçları sivri ya onların. Sivri uca kurşun kalem gibi boyadım. Atıyorum şimdi test kitabının arasına :D Her kitaba uygun renkte boyadım bir de:D Lakin çöp şişler baya uzun hani normal okuma kitapları için :D