Salı, Mart 28, 2017
Çuval kumaştan datelli runner

Çuval kumaştan datelli runner

3
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

cuval-kumasindan-dantel-gupurlu-runner-modelleri-1
Merhaba 10marifet takipçileri. Benim için dur durak yok. Bu sefer de oğlumun öğretmeni için hazırladığım ”ÖĞRETMENLER GÜNÜ” hediyesini çuval ranır modelini, ya da doğrusu runner, sizlerle paylaşmak istedim. Her şeyde doğallığa önem vererek bunu zarif bir şekilde dantelle süsleyerek şık yemek masaları için bir alternatif hazırladım. Bir de kaşıklık ekleyince takım halini aldı. Masanızın boy ölçüsüne göre çalışılabilir. Kaşıklık sayısı istenildiği kadar yapılabilir. Kaşıklık yaptırmak istemeyenler için sadece tek başına runner olarak da yapılabilir. Siz de doğallıktan yanaysanız bana sipariş verebilirsiniz. Bana instagram hesabından filizdesign1 ya da tsrmnflz@gmail adresinden ulaşabilirsiniz.

cuval-kumasindan-dantel-gupurlu-runner-modelleri-2

cuval-kumasindan-dantel-gupurlu-runner-modelleri

3 YORUMLAR

  1. 1Omarifete üye olalı daha bir hafta oldu ama bu çuval runnerim çok sevildi ve instagram hesabımdan sipariş aldım.Bundan çok daha iyisini yapıp en kısa zamanda sizinle paylaşacağım.Teşekkürler 10marifet.

  2. @filizdesign1; çok sevindik. 10marifet’te paylaşım yapılması bu açıdan da faydalı: ürünlerinizin google’da daha yukarılarda görünür olmasını da sağlamış oluyorsunuz ve o ürünü arayanların karşısına çıkıp dikkatlerini çekiyorsunuz. elinize sağlık.