Cuma, Ekim 28, 2016
cüzdandan çantaya:)

cüzdandan çantaya:)

77

cüzdanını kardeşim entel pazarından almış.boyası çıkamaya başlayınca abla sen bişey yaparsın diyip bana verdi.istanbul’da cüzdanla sokaga çıkırlı mı hiç?bende asetonla cüzdanın rengini degiştirip bi tane zincir kemer takdım kenarına.Çanta olarak takmayı düşünüyorum sizce saçmalıyomuyum:)))))))))))))

bu

77 YORUMLAR

  1. sevimli hayatcım kardeşim abla sen bunu bişey yaparsın dediya üzerime yük bindi gibi:)baktım içi çok güzel aklıma hemen boyamak geldi ama neyle? o fikirden vazgeçip çıkan boyasını bende nasıl çıkartırım diye düşünürken aklıma aseton geldi hemen :)saol cnm begenmene çok sevindim.

  2. mavişcik ellerine sağlık.Fikir güzel,iş güzel çanta daha güzel.gülegüle kullan.ben kaçayım okul başlıyor.sabah erkenciyiz artık:)

  3. dolunay evde telaş başladı desene bizimde o günleri görmeye ömrümüz yeter inşlh bütün bebelere hayırlı olsun yeni ders yılları:)

  4. cüzdanla sokağa çıkılmaz denilebilir ama bu çanta-cüzdan gibi olmuş.. bu model yani cüzdan çanta iki tane çantam var! o şekli ile satın aldım biri amerikadan biri türkiyeden.. gayet de kullanışlı bir cüzdan alayım çıkayım dediğin zamanlar için muhteşem kullanışlı..

  5. e cnm bana gelseydin gezerdik benim gezmekten ayaklarım agırdı:))))))))))))))bende etse etse favori merak etmiştir dedim yanılmışım:((((

  6. hahah melisanın rengi:))))) hmm benim kahve diyelim sarımsı yerlerde var ışııkta parıldayan:) ama çok kırmızı denemem oldu üstünde şuan karışık:D şuanda sarı ile kırmızı arası tereddütteyim

  7. baya denemen olmuş favorim:))))))))))bugün boya satan kızın saçı patlıcan moruydu valla aslıcım sesn mi kısıldı cnm hasta gibi geliyo burdann:))))))))))

  8. :))))) kız şuanda sarı ile kırmızı arası tereddütteyim derken sarıya veya kırmızıya boyatmayı düşünüyorum karar veremedim. sen saçını kendin mi boyuyosun kardeşn faalan mı

  9. Merhaba mavisofra, ellernze fikrinize sağlık. Harika bir aksesuara sahip olmuşsunuz . Bereketi bol olan bir çanta olsun inşallah iyi günlerde kullanın.Güzellikleri paylaşmada buluşmak üzere SEVGİYLE KALIN….

  10. ayyyyyyyyyyyyy inananmıyorum ablam gelmiş çoçuklar gibi nasıl sevindim akşam bi yazıda görmüştüm geldiginizi ama burda görmek bambaşka oldu çok saolun