Salı, Ekim 25, 2016
DAİRE DAİRE KEÇELER

DAİRE DAİRE KEÇELER

13

Keçe stoğu çok olanların kolaylıkla yapabileceği cıvıl cıvıl bir kapı süsü. Hı benim keçelerim zaten az kıyamam ben onlara dersenizde bence polarlardan , atmayan penye tarzı şeylerdende yapılabilir. Takılma yeri tel askılık gibi şekillendirilerek yapılmış hoş kapı süsü için buraya bakın.

13 YORUMLAR

  1. uuuh çok keçe gider buna kıyamam valla, parayı da geçtik zor buldum zaten…kaç parça eser üretilir bu kadar keçeyle. başka kumaşlarla mesela polarla yapılabilir.:)

  2. hah evet benden önce yazmışsın kazaklarla da olur, polarla da… eskiden burada yayınladığım bir kapı süsü vardı o da kazaktan yapılmıştı :)

  3. eve kesinlikle……zaten bende polardan yana olduğum için yayınladım yazımda da belirttim.. kıyılırmı o kadar peçeyeembir dediğin gibi kazaklarda da olur ….aynı sitede kullanılmış ipek eşarplardan bluz ve yatak örtüsü yapılmış.asıl kaynakda bu

  4. arkadaşlar iyice inceledimde sanki keçe gibi değiller zaten öle değilmi. kalınlı inceli e birde önündeki kurdelaya bakarsak sanki esnek kullanılmayan kazaklardan yapılmış gibi…