Dalgıç keçe bebek şekeri

-

kece-dalgic-bebek-sekeri-modelleri
Doğu bebek için hazırladığım tamamen kendi tasarımım olan dalgıç bebekler. Bu bebekleri anahtarlık olarak kullanılmak üzere hazırladım. Dalgıç bebekler için siyah scuba kıyafeti ve sarı paletler diktim. Dalgıç bebeğin göbeğine baş harfi olan D harfini elde işledim. Sırtında sarı renkte bir dalış tüpü bulunuyor.
Yine kıyafeti ile uyumlu sarı emziği bulunuyor. Tüm parçalar el kesimi ve dikimi. Tamamı elyaf dolgulu olarak hazırlandı. Yaptığım diğer işleri incelemek için Şeker Keçeler i ziyaret edebilirsiniz.

kece-dalgic-bebek-sekeri-modelleri-1

kece-dalgic-bebek-sekeri-modelleri-2

kece-dalgic-bebek-sekeri-modelleri-4

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
sekerkeceler

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.