8 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Bende bayılıyorum uzun eteklere hele birde dantel ve siyah harika olmuş ama ben böyle dar eteklerle yürürken zorlanıyorum galiba adımlarım biraz büyük :) Onun için evdeki dantellerimden ne yapsam bir türü bulamadım :)

 2. rujbutik

  senayatılgan;kesinlikle yürürken biraz zor. benimde hatam var tabiyki biraz daha çan yapabilirdim.çözümü tek yandan yırtmaç koymakta buldum.şimdi çok rahat .ne olursa olsun dantelin yeride bir ayrı:) üstü beyaz dantel elbisen hala aklımda :)eminim yapıcak bir sürü güzel şey bulursun :)

 3. zulaltan

  en sevdiğim kumaşlar dantel ve şifon ve bu iki kumaştan ne yapılsa çok şık oluyor bu etek de çok şık ellerinize sağlık :)

 4. senayatilgan

  Evet yırtmaç hımmmmm :) Ahhhh ahhhh o sizin elbiselerinin fotosunu çektiğiniz mankeniniz kadar (manken dedim ama hakikaten de öyle :) ) sütun gibi olsa bacaklar yırtmaç açarım heryere ama nerdeee :) Hakkımdaki güzel düşünceleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim…:)

 5. rujbutik

  zulaltan; çok teşekkürler .şifon kumaşları bende çok seviyorum . canlı renklerde, şifon bol eteklerede bayılıyorum güzel bir kumaş bulabilrsem dikilecekler listemde:)

 6. rujbutik

  senayatılgan; aaay utandım şimdi manken falan diyince :) valla senin güzel görüşünden öyle sütün bacaklı değiliğm:) alt bacaklarım tombul aslında.senaycım başkasının fotoğrafını koymuyorsan yırtmaç açmak için fiziğin bence çok uygun..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...