Salı, Ekim 25, 2016

Dantel elbise

5

Dantel elbise
Yine kurstan bir çalışmam. Sade bir elbiseydi modelde. Ben boyunu kısalttım pantolon üstü giymek için.. Sonra dantel ekledim. Çok da şeker bişey oldu. Bakalım siz de beğenecek misiniz? Dayanamadım ütülenmeden fotoğraf çekimi yaptım :( Ona bakmayın olur mu?

5 YORUMLAR

  1. WAAW COK SEKER OLMUŞ BENDE BAYILIRIM KIYAFETLERIMLE BOYLE OYNAMAYA GÜZEL BIR FIKIR OLDU BANADA TEŞEKKÜRLER.. (ELBISE DIKMEK COK ISTIYORUM AMA BIRTÜRLÜ CESARET EDEMIYORUM DIKMEYE YAPAMAM DIYE ANCAK BÖLE SÜSLEMELER YAPIYORUM ŞUAN) :)

  2. gokceng;çok teşekkür ediyorum ;)
    SaDeNem; çok teşekkür ederim..aslında bende korkuyordum yapabilir miyim diye..hatta bu korkuyu yenmek için bu kumaşı almıştım kursa başlamadan önce..kendi başıma bişeyler yapabilecekmiyim acaba diye :D sonra kurs olduğunu öğrenince atladım balıklama :)) eğer bulunduğunuz yerde kurs varsa bence hiiiç kaçırmayın..bende kurstan önce hazır kıyafetlere süsleme yapıyordum..ama şimdi hem dikip hem süslemek daha da zevkli :)

  3. ASLINDA BENDE KURSA BAŞLAMIŞTIM 1 AY KADAR KISA SÜRE GİTTİM HAMILE OLDUGUMU ÖĞRENINCE BIRAKTIM HAFTA IÇI CALIŞIYORDUM HAFTA SONLARIDA KURSA GITMEK YORDU BENI..
    4-5 ÇEŞİT ETEK YAPMAYI ÖĞRENMİŞTİK NOTLARIM DURUYOR BEL KALÇA VS.. GIBI HESAPLAMALARI MEVCUT ACABA BUNLARDAN YARARLANABILIRMIYIMKI…

  4. neden olmasın kiii..bence denemeye değer ;) ucuz kumaşlardan alıp deneyin derim..
    burda dergisinin kalıplarından da yararlanabiirsiniz..bu elbise hazır kalıptan mesela..