Salı, Ekim 25, 2016
Dantel gibi mumluklar

Dantel gibi mumluklar

13

Evde bulunan herhangi bir düz formlu, sade bardak ya da mumlukların ölçüsüne uygun, bu şekilde dokulu kalın bir kağıt veya istediğiniz renkte kartonu oyarak bir desen oluşturup çok şık mumluklar yapabiliriz. Burada

13 YORUMLAR

  1. Karton değil de , renkli asetatla yapmalı bence, o kadar uğraşıp yapılacak, kartonda bir süre sonra kirlenecek, emeğe yazık olur. Deneyince bizede şablonunu yolla cadıkazanı:)

  2. sesinin dedigi olabilir evet ozel maket bicagi gibi seysi oluyor bunlarin ya ondan lazim geçenlerde buldumda almadim manyak kafa=)@kriizantem nerde anacim cikarcak sahis=) int bulurum diye umit etmistim cunku ozel kaatlar satiliyor boyle ince desenli oymak biçmek icin ole bicaklarla bi nevi sanat yani=)dantelin vardir evde al bi dantel eline iste sana sablon cnm:) ben bitane ole oymali bçmeli bisiy denedim bi resme bakarak ama bu kdr inc i$ degildi maket bicagiyla guzel olmuyor ya yada en cok aceleciyim cart curt hemen kesiveriyorum haha:)))

  3. sibelcim bunlar çok güzelmiş.benim aklıma da hani hazır bunlar gibi şekilli hazır kağıtbardak , servis tabağı,tepsi altlıkları var.(ne anlattım ama :(onların tek katı çok ince ama 3-4 katı ilede yapılabilir gibigeldi banayuvarlak olanların alta gelen kısımları düz kesilse üst kısımlarıda dilimli dilimli olur hem onların kenar kısımlarıda şekilli :)))