dantel ile kumaşın aşkı

-

Başlığı değiştirip;benim aşkım dantel-kumaş ikilisi mi demeliyim bilemedim.Evimde buna benzer çalışmalar sadece dantel olanlardan daha çok.Biraz tembel işi ama ben yapmayıda,kullanmayıda çok seviyorum.Güller her yerde güzeller değil mi?

7 yorum gelmiş

 1. glin

  Bunu birkez ütülenen şu kaygan iplerle ördüm.Görüntüsü fena değil ama örülüşünü sevmedim.Pamuklu iple daha muntazam olur sanırım.

 2. banuca

  Dantel kumaş ikilisi benim de favorim, bugün bir takım diktim, yakında yayınlanır.Naylon ipleri ben de sevmedim, hem zor örülüyor hemde biraz kaba oluyor.

 3. glin

  Merakla bekliyorum sevgili Banuca.Ben tığişini şişle örgü örmekten daha çok seviyorum sybella.Galiba tığişi daha kolay taşınabilir,ve daha az yer tuttuğu için çantamda.

 4. glin

  Yeni yılda küçücük bir hatırlatma.Lösev 2.el ürünleride bağış olarak kabul ediyor.Yurtiçi kargo şirketiyle anlaşma gereği olarak çok az bir ücret karşılığı evdeki dolaplarınızıda,gönlünüzüde hafifletebilirsiniz.MUTLU,SAĞLIK BİR YIL DİLEKLERİMLE.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...