Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Dantel şemsiyeli Tilda bebek

Dantel şemsiyeli Tilda bebek

1

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri
Emine Hanım ve 6 yaşındaki kızı için iki farklı dekoratif Tilda bebek diktim. Bu ikinci Tilda bebek pembe, pudra ekru tonlarda, güllü tacıyla, vintage tarzı dantelli güneş şemsiyesiyle, elindeki pasta kutusuyla misafirliğe gitmektedir.

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-2
Boy: 45 cm. İstek üzerine bu bebek sarışın peruğuyla dikildi.

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-3
Peruğu ve kahkül 3 parça saç tress’inden hazırladım. Biraz da kuaför rolüne girdim :)

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-4
”Kuş bakışı” taç

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-5
En özel seçilen detaylar…

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-6
Süslenip püslenmiş, güzelce giyinip taranmış, pastasını alıp misafirliğe gitmiş…

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-7
Vintage dantel şemsiye

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-8
Yakasındaki fiyonk broşu

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-9

dantel-elbiseli-tilda-bez-bebek-modelleri-10
100 % sevgi ile yaptım

fb adresim.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 YORUM

  1. merhaba kanser hastası olan bir kardeşimiz için bez bebek sipariş edebilir miyim ? Çocuğun hayaliymiş. 1 mt boylarında bez bebek istiyormuş eğer mümkünse yapabilir misiniz ve fiyatı nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.