Dantelden retro duvar süsü fikri

-

dantel duvar süsü
Arkadaşlar dantele gösterdiğiniz ilgiden dolayı evlerin retrosu dantel ile ilgili şeyler araştırdım ve böyle bir şey gördüm, yapımı çok basit. Danteli istediğimiz gibi kolalayıp duvara asabiliriz ya da tablo yapabilirsiniz. Kontrplaklara dantelleri yapıştırıp duvara asabilirsiniz. Bundan daha fazla fikir için bloguma bekliyorum.

2 yorum gelmiş

  1. ceren aslanturk

    tabi bu tarz dekorasyonlarda anneleri ikna etmek en baş problem bence:) ama görünüşü çok beğeneceğindende eminim. değişik bir yorum dantele.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ceren aslanturk

yaratıcı fikirli ve maliyeti düşük olan hertürlü nesneden kendime yeni yeni şeyler üretebilen biriyim. evim için kendim için zaman harcamayı severim. hareketli ve sevecenim. aynı zamanda bir iş kadınıyımda. hem çalışıp hemde hobi sahibi ender kişilerden biriyim:)

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...