Dantelli ışıltılı tunik

-

tunik modelleri
Biraz dantel, biraz ışıltı bu benim işte! Uzay kostümlerinden esinlenilmiş ve yine kimono kol kesimli tuniğim, siyah dantelin ve de metalik görünümlü kumaşın bir araya gelip hoş bir muhabbet oluşturmasından ibaret. Yakasını bebek yaka yaptım önce ama gözüme hiç hoş görünmedi. Ben de hakimler ve savcılar yüksek kurulunun bana verdiği yetkiye dayanarak hakim yaka yapmaya karar verdim. Bu kararımın temyiz yolunu da kapattım, son kararımdır değiştiremem :) Işıltılı ve de dantelli tuniğim bana hayırlı olsun diyorum :)

tunik modelleri
Neden mi? Nedeni burada ve de daha çok görsel tabii :)

10 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  çok güzel olmuş buu filizciimm, danteli bu kombinlediğin umaşla düşünmemiştim ne kadar da yakışmış ellerine sağlık :)

 2. Avatar photo

  evet iki kumaşı da ayrı zamanlarda almıştım, sonunda ferhatla şirinin birbirine kavuşması gibi kavuştu bu iki kumaş birbirleriyle.
  gerçi ferhatla şirin kavuşmamıştı ama olsun başka örnek bulamadım yav :)
  Çok sağol sevgili münüreciğim, yorum yapan ellerinin enerjisi bol olsun ,bir çok gül yastık yap inşallah :)

 3. Avatar photo

  Sevgili Shane, çok teşekkürler :) yakışmıştır inşallah :)
  1havalar’daki mutlu olmak için 8 maddeden birini teşekkür etmeyi yapmış sayılıyorum demi :)

 4. @ çizimlerden en az birini burada canlı görmek istiyorum duyrulur, madem hakimler savcılar yüksek kurulundan karar falan çıkartmak gerekiyo gerekirse bu konudada karar çıkması için dosya hazırlarım alışığım nasıl olsa her gün saatlerce evrakla uğraşmaya bir dilekçe yazıveririrm bu konuda nolacak :)))

 5. Avatar photo

  o çizimleri diktim diyelim nerede giyecem beee :) kumaş boşa gider.giyilebilir şeyler dikeyim ben.hele o pembe çizimi diksem nerede giyecem beni eve almazlar o çizimi giysem :)
  yeşil ,beli kahverengi korse kemerli olanı belki giyerim. :)
  o dilekçeler bürokrasiye takılır Goncacığım 10 yılda ancak gerçekleşir.
  hakimler ve savcılar kurulu yalnız hakim yaka işlerine çabuk bakıyor hem.

 6. Avatar photo

  Bu saatten sonra hakim olamam bare cübbe giyeyim dedin herhal ? :))) çok güzel bir tunik olmuş, ellerine sağlık periim.
  Üzerinde görseydik daha bir güzel olurdu bence :)

 7. Avatar photo

  inanırmısın üstüme en son halini hiç giymedim :) altına uygun bir pantolonu bekliyor sanırım.
  çok sağol selcen :)
  senin de yorum yapan ellerine sağlık :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA