Cuma, Mart 24, 2017
Dantelli ve çiçekli anne ve bebek hastane çıkış seti

Dantelli ve çiçekli anne ve bebek hastane çıkış seti

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

dantel-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-seti
Merhaba arkadaşlar. Sizlerle krem ve pudra dantelli çiçek süslemeli anne bebek ve abla hastane çıkış setimizi paylaşmak istedim.
Bebek battaniyesi, tulum takımı şapkası ve eldivenleri, bebek saç bandı, anne tacı, abla tacı, kolonya şişesi ve şekerliği olmak üzere toplam 9 parçadan oluşmaktadır. Dantel ve çiçek renkleri de doğum konseptinize göre değiştirilebilir. Buradaki kolonya ve şekerliğimiz hastanede bebek görmeye gelen misafirlerimiz için ve daha sonrasında da evde bebek görmeye gelen misafirlerimiz için harika şık bir sunum yapmanız için tasarlandı.

Diğer modellerimiz için bana  buradan veya buradan ulaşabilirsiniz

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.
Satış için ulaşabilirsiniz: