Dantelli ve çiçekli anne ve bebek hastane çıkış seti

-

dantel-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-seti
Merhaba arkadaşlar. Sizlerle krem ve pudra dantelli çiçek süslemeli anne bebek ve abla hastane çıkış setimizi paylaşmak istedim.
Bebek battaniyesi, tulum takımı şapkası ve eldivenleri, bebek saç bandı, anne tacı, abla tacı, kolonya şişesi ve şekerliği olmak üzere toplam 9 parçadan oluşmaktadır. Dantel ve çiçek renkleri de doğum konseptinize göre değiştirilebilir. Buradaki kolonya ve şekerliğimiz hastanede bebek görmeye gelen misafirlerimiz için ve daha sonrasında da evde bebek görmeye gelen misafirlerimiz için harika şık bir sunum yapmanız için tasarlandı.

Diğer modellerimiz için bana  buradan veya buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar