Dantelli ve çiçekli anne ve bebek hastane çıkış seti

-

dantel-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-seti
Merhaba arkadaşlar. Sizlerle krem ve pudra dantelli çiçek süslemeli anne bebek ve abla hastane çıkış setimizi paylaşmak istedim.
Bebek battaniyesi, tulum takımı şapkası ve eldivenleri, bebek saç bandı, anne tacı, abla tacı, kolonya şişesi ve şekerliği olmak üzere toplam 9 parçadan oluşmaktadır. Dantel ve çiçek renkleri de doğum konseptinize göre değiştirilebilir. Buradaki kolonya ve şekerliğimiz hastanede bebek görmeye gelen misafirlerimiz için ve daha sonrasında da evde bebek görmeye gelen misafirlerimiz için harika şık bir sunum yapmanız için tasarlandı.

Diğer modellerimiz için bana  buradan veya buradan ulaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Mint yeşili hastane çıkış tulum seti

| | 0 Yorum

Mint yeşili hastane çıkış tulum seti, çiçekli süslemelerden hoşlanan anne adaylarının ilgisini çekebilir. Bugün özellikle son dönemlerin favori rengi mint yeşili ile yaptığımız bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Süslü annelerimizin...