Perşembe, Mayıs 25, 2017

Degaje yaka

2

Degaje yaka
Annemin çeyizinden yürüttüğüm kumaşlardan biri. Yıllarca saklamış sahibinin ben olacağımı bilmeden :) Bu şık degaje yaka bluzumu merak ederseniz buyrun gelin :)

Paylaş
MerveGuclu
Hazır giyim Meslek Lisesi mezunu, evlendikten sonra modalistlikten ev hanımlığına atanan, dikiş dikmekten büyük haz duyan, diktiklerini giyerek giydirerek gururlanan, biliyorum kelimesinden çok neymiş o diyerek araştırmayı seven, bloggerların sitelerine yararlı ve öğretici şeylerin dışında gezdikleri tozdukları yerlerin ve yedikleri içtikleri şeylerin resimlerini koydukları için gıcık kapan diğer insanlardan biriyim işte :)

2 YORUMLAR

  1. çok şık görünüyor :)ben annemin kumaşlarını bitirdim, gerçi güveler benden önce başlamış kumaşlara fazla uzun ömürlü olmadı diktiğim şeyler :)

  2. aynen zulalcim annemin bazı kumaşlarınada sevgili güveler imzalarını atmışlar.ben kurtarabildiğimi kurtardım çok şükür :) hepsini öyle çok seviyorumki hiçbizaman kıyıp atamicam sanırım.manevi değerleri çok yüksek bende hepsinin.bu arada beğenmene sevindim teşekkür ederim :)