Perşembe, Mayıs 25, 2017
Değişik bir Tığ işi

18 YORUMLAR

  1. Banuca, blogunuzda da inceledim. çok güzel ve değişik birörgü.sanırım. aynı şişle ördüğümüz saç örgü gibi 2 trabzanı çapraz alarak örülmüş.birde bana örgüye başlanılan kısım çantanın ağız kısmı.o yüzden örnek aşağı doğru devam ettiğinden biz ters bakıyoruz. (ayyy ne karışık anlattım di mi?)yani resmi saat yönünde çevirince daha iyi anlaşılıyor sankim

  2. semyılcığım, ziyaretine ve beğenine sevindim. Bu işin görüntüsü hoşuma gitti, renklerde uygun ya, elime almadan, denemeden anlayamayacağım, artık ne zaman denersem:))

  3. Evet 3 boyutlu gibi duruyor, çok şık vallahi. Bu model sadece çantada değil, kazak, atkı, bere, yelek te de güzel olur bence. Renkleri de çok uyumlu…

  4. sevgili Banuca Semyıl’ın dediği doğru verdiğin linkteki resmi ters koymuşlar çevirmek gerek ama şöyle de bir şey var o resimdeki modelle çantanın modeli farklı geldi bana..

  5. çok beğendim ben bu modeli.ama nasıl yapıldığını pek anlayamadım.biraz ayrıntılı bakmak lazım sanırım.paylaşımın için teşekkür ederim..

  6. ben de bayıldım bu örneğe ya.ama rengarenk olması da ayrı bi güzel göstermiş galiba örneği..çözenler çözemeyenlere anlatsın :)

  7. ben de sabırsızlıkla bekliyorum gelişmeleri :))))A-aaaaaaaaaa GÜNEŞEDOĞRU’ya bakınnnnno resimdeki kim ????? ben yeni görüyorum :)))