17 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  AAAAAAAAAAAAA HANİ BURDAN BİRİ BİR BATTANİYE BEĞENMİŞTİDE ÖRGÜ MOTİFLERİNİN NASIL OLDUĞUNU NE ŞEKİLDE ÖRÜLDÜĞÜNÜ ANLAYAMAMIŞTIK..BEN ONA ÇOK BENZETTİM SANKİ O BATTANİYE BU TEKNİKLE ÖRÜLMÜŞ…

 2. nalana

  işte denemeğe değer bir model.ama ben örgüyü pek sevmem ki,tam da dün bir koca torbba yünü gözden çıkarıp vermeğe karar vermişken,yaaa sabah sabah kafamı niye karıştırıyorsunuz ki benim….(söylenmeye devam ederek yüzünü yıkamaya gider)

 3. embir

  ya bu modeli uzun zamandır görüyorum ama nasıl yapıldığını anlayamadım :(( sitedeki yazlık boleroyu beğendim bende

 4. asyayaren

  nalan abla sen ne dediğinin farkındamıısn:????koca torba yünü kime veriyon sen yaw:(((siteden duyur örgü örenlereden birine ver bari ????sen yinede kafan karışmasın abla koy kenara lazım olur :))

 5. nalana

  Bütün çileler de var yarımlar da çeyreklerde ,hepsi çeşitli kalınlıklarda…lazım olan gelsin alsın.Asya sen bir haftasonu gel ,evdeki envai çeşit malzemeyi seç beğen ayır,sonra kamyonu yollayıp aldırırsın.ben de oturup kaatılarımı yaparım.böylece etrafta sadece kağıt ,makas vb görülür…gerçekten artık bunalacak kadar çok şey birikti.En son ölüdenizden bir taş getirdim kedi boyaycağım diye…duruyor bana bakıyorne zaman diye

 6. asyayaren

  ah nalan abla ahhh ! şimdi sen beni taaaa oralara kadar yorma :))sen evde ne kadar atmak istdiğin şey var yolla bana ben kargo ücretini öderim .he sen kargoyla gelecek gibi değil dersem ambarlarla gönder olur hem ücret de cuzi olur:)) çok ciddiyim ben yaaa .yazık o kadar şey atılırmı.benki komşunun çöpünden çöp çalan ben ….:DDDDD.

 7. moonless

  1.nalan abla sen bi kermes yapsana yaw böyle bizim gibi çöpçülere(asyarencim teşekkürler deyim için. :) )2.bu resimdeki egzantirik battaniye nasıl örülür ve nasıl bitirilir? ben anlamadım????

 8. orgueli

  Bende bunu çok beğendim yapılışı zevkli olur gibime geliyo yapılışını bende bilmiyorum:( haftaya annem gelicek onunla çıkartırız o hemen anlar nasıl yapıldığını… bende size anlatırım yada bilen arkadaşlar varsa anlatabilirler..

 9. nalana

  sen yine de ankaraya geldiğinde uğra da seç istediklerini.çünkü bakınca gerçekten çöp gibi görünüyorherşey

 10. asyayaren

  tamam nalan abla bir ara haberleşelim biz seninle ankaraya yolum düşerse uğrarım ok :)))ankara bana 3,5 saat zaten .DDDyazın geldim ama bir günlüğüne sadece ve ben ankarayı çok severimmmmmm

 11. nalana

  moonless diyor ki;1.nalan abla sen bi kermes yapsana yaw böyle bizim gibi çöpçülere(asyarencim teşekkürler deyim için. :) )2.bu resimdeki egzantirik battaniye nasıl örülür ve nasıl bitirilir? ben anlamadım????

  bozüyükten gelen arkadaşımı oturtup gösterdim hemen şişleri aldı o yaptı ben resimledim ara kabloyu bulayım yükleyip yayımlarım resimleri ve tarifi.ben de biraz örüp büyüteyimkermesi nasıl yapalım interkermeshımmm fena fikir değil gelirini de nalanhocayı kurtarma derneğine bağışlarız (antikayım ya )

 12. embir

  ilahi hocam, bende bu örgüyü merak ettim, kış geliyor, (inşallah gelecek, bu kadar sıcak yeter) şişleri, yünleri çıkartma vaktidir :))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn