Perşembe, Mart 30, 2017
Değişim güzeldir

Değişim güzeldir

15

kıyafet yenileme
Merhaba hanımlar, eğer bu sitede dolaşıyorsanız dikişe meraklısınızdır ve her başlık dikkatinizi çekecektir, tıpkı benim başlığımın çektiği gibi :) Bu şeker pembe yazlık atletimi yaklaşık 2-3 senedir kullanırım. Eh, sizin de tahmin edeceğiniz üzere sıkıldım tabii ki. Aşşağıda gördüğünüz gibi artık kumaşlarımdan minyatür bir pantolon ve gömlek kestim ve ortaya böyle bir şey çıktı. Umarım beğenirsiniz ve kafanızda bir ampul yakar :)

kıyafet yenileme

Paylaş
MerveGuclu
Hazır giyim Meslek Lisesi mezunu, evlendikten sonra modalistlikten ev hanımlığına atanan, dikiş dikmekten büyük haz duyan, diktiklerini giyerek giydirerek gururlanan, biliyorum kelimesinden çok neymiş o diyerek araştırmayı seven, bloggerların sitelerine yararlı ve öğretici şeylerin dışında gezdikleri tozdukları yerlerin ve yedikleri içtikleri şeylerin resimlerini koydukları için gıcık kapan diğer insanlardan biriyim işte :)

15 YORUMLAR

  1. bu çalışmaya bakınca bööel aklıma acaip şahaen fikirler geliyo gibi oluyo ama gelmiyo hiç bişey. yine bakıyorum ve yine şahane fikirler gelecekmiş gibi oluyo ama yine gelen bişe yok. insanın içini gıcıklayan tuhaf bir hal var bu çalışmada