Kelebek kanatlı dekoratif Tilda bebek

-

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-1
Adını hatırlayamadığım bir hanımefendi için kanatlı kelebek Tilda bebek dikmiştim ama sanırım bu bebeği burada paylaşmayı unuttum. Yüksekliği 45 cm olan Tilda bebeğin pembe kelebek kanatları inci boncuk süslemeli, yakasında perili broşu var. Kıyafeti de pembe kabarık etekli.
El boyamalı plastik ve ahşap antenleri için epey ter döktüm doğrusunu söylemek gerekirse. Dekoratif amaçlı yaptığım bu Tildalar oyuncak değil, tamamen süs amaçlı tasarlanıyor. 100 sevgi ile diktim.

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-2

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-4

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-5

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-6

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-9

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri-10

kelebek-kanatli-tilda-bebek-modelleri

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın