Cuma, Ekim 21, 2016

Dekoratif kuş kafesi

11

kafes süsleme
Daha önce burada paylaştığım dekoratif kuş kafesi süslemeye bir örnek daha. Diğer kafeslerim ve detaylar blogumda.

Paylaş
neslihanmetin
Turizm sektöründe beş yıldızlı bir otelin satış pazarlama müdürlüğünü yapmaktayım. 7 Yaşında bir kız çocuğunun çalışan annesiyim . Hayatımın önceliği minik kızım ve ardından ailem - işim . Hobilerim ise iş hayatının stresini ve günün yorgunluğunu atmak adına yine önceliklerim arasında . Paylaşmanın önemine inanan , yeni dostluklar kurmayı seven biriyim. Bu sebeple burdayım ve bloğuma da gelirseniz çok sevinirim ... :))

11 YORUMLAR

  1. Ben de çok beğendim :) Yagmuryurek benimde bir kuşum var ve bazen ağzımıza burnumuza girmesinden bıkınca kapatıyoruz yapacak birşey yok :) Geceleri kafese ihtiyacı var yoksa nereden çıkacağı belli olmaz kendini sağa sola çarpıyor karanlıkta… Onun için kafesi bir hücre olarak değilde onların evi gibi düşün… Sen evinde ne kadar mutlu oluyorsan onlar da o kadar mutlular :) Şu anda bile ben alexle yazı yazıyorum. Tepemizden inmiyor, birazdan evine gönderirim onu :)

  2. :D ben gene de karşıyım dicem ama şenayın üstüme gelmesinden korkuyorum :) ellerinize sağlık dekoratif amaçlı çok güzel objeler olmuşlar :)

  3. Ben üstüne gelmem yagmuryurek :) ama Alexi salarım üstüne koyacak kafes ararsın yemin ederim :) Kerata bırakmaz peşini yoksa, kafes iyidir iyi :)

  4. bızımde bır papaganımız var adı hakan:))yagmuryurek banada kızacan ama cok şeker cok sevıyoruz:))bu kafesler harıka olmuş cok ılgınc bır fıkır..yıllardır hakanla yasıyoruz ama hıc onun evıne bısey yapmak gelmemıştı aklıma:)))

  5. @neslihanmetin,ben de kafeslerin dekoratif amaçlı kullanılmasını çok seviyorum. Ama birçok şeyi çok para harcamadan yapınca bir kafese 40-70 TL vermek zor geliyor doğrusu. Siz nereden alıyorsunuz? Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

  6. sevgili yaptımoldu bende çok para harcamadan yapılan şeyleri seviyorum , haklısınız . ben bu kafesleri koçtaştan aldım fiyatlar o kadar yuksek değildi.. sanırım 20-30 arası idi . Online satış yapan web sitelerinin kampanyalarını takip edebilirsiniz , bu sitelerde ev dekorasyon butiklerinde bazen cok uygun fiyatlı denk gelebiliyor…. sevgiler