Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Dekoratif süsler.

15 YORUMLAR

  1. Biz neden kendi kültürümüzü böylesi güzel geliştiremiyoruz??hep aynı şeyleri tekrar ediyoruz.. Bu hanım ne kadar güzel bir örnek yapmış.. bzim kültürümüzden faydalanarak, harika işler ortaya çıkarmış.. Bilmiyorum bizlerden var mı bu şekilde çalışmaları olan?Çok faydalı bir paylaşım.. Çok teşekkürler canım = )

  2. k.k.silgi ve sibel.ben çok teşekür ederim.k.k.silgi.cim inan bizdende çok güzel şeyler var bazen araştırıyorum okadar mukkemel çalışmlar varki malesef kendi linklerimizi yayınlıyamıyoruz burda.

  3. Yeri gelmişken söyliyeyim,bir ara İLK TÜRK HARF’lerine merak salmıştım.NET den de buldum.Resim gibi yazı şekilleri.Çokta güzeller.Bazısıda anlaşılıyor,örneğin merdiven şekli kapı yı işaret ediyor.Ters üçgen,ters Y ler,güneş resmi gibi vs.Gülmeyin ama:Bende bu harfleri kurdeleyle yastığa işledim.Niyetim de, bulduğum harfler kaybolmasın diye.Sıkılmadınız değilmi?

  4. xvaveylax

    malesef kendi linklerimizi yayınlıyamıyoruz burda.

    demişsin ya bu ne demek anlamadım nasıl kendi linklerimizi yayınlayamıyoruz

  5. evet yaaa bazı yazılarım bu nedenle dönüyor,hatta yabancı bir blogdan yayımlayan türk blogu ise aynı yanıt oluyorbunu shane e sorsak ya