Dekoratif Tilda bez bebek

-

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-1
Bu da Dilek Hanım için diktiğim dekoratif Tilda bebek (tasarımcı Tatiana Konne’nin motifi üzerine dikilen koca kafalı bez bebekler)
Pembe tütü etek, Converse spor ayakkabılar, karpuz kollu şık bluz ve kürkümsü yeleği ile çok şık bir bebek oldu. Tek tek saç tres’leri (çıt çıt parçası) peruk haline getirip bebeğin kafasına diktim. Çok büyük bir emek harcanıyor, sonuç harika olsa da ne kadar zaman aldığını belirtmeden geçemeyeceğim. Kokuş bir oyuncak ayıcık ve çanta gibi aksesuarlarla bebeğimi tamamladım. %100 sevgi ile diktim.
fb hesabımdan beni takip edebilirsiniz.

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-2

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-3

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-4

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-6

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-8

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-9

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-98

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bebek-99

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bez-bebek-1

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-bez-bebek-2

tilda-bebek-aksesuarlari

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-55

pembe-tutu-etekli-dekoratif-tilda-66

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın