deneme bir kii..

-

çok sıkıldığım birgün alüminyum folyo ile denediğim tuğra tablom.buraya koymadan evvel bakındımda sitedeki arkadaşların eserleri muhteşem olmuş,biran düşündüm koysam mı diye,tedirgin oldum benimkisi pek bi acemi işi olmuş.OLSUN :)Ben yaptım !Henüz çerçevelenmedi bittiğinde o haliylede bir kare koyarım.(birden acemi cesareti geliverdi)

16 yorum gelmiş

  1. :)))) yayımlanmışşş…ve yorumlanmışşşş..çok sevindim beğendiğinize .hepinize tek tek teşekkür ediyorum.ve bu benim yaptığım teknik çok farklı.klasik daha doğrusu usta işi değil.elinize bir kalem alıp çizilen resmin arkasından bastırmak suretiyle (delene kadar zemini) kabartıyorsunuz.:))farklı ,çünki üstadları yani burdaki üstadları en azından onun orjinal malzemesi ile yapmış ben sonradan görüp okudum.birde onlar mürekkep kullanıyormuş bense ayakkabı boyası ile boyayarak silmek suretiyle o ara rengi yakaladım .başında da dediğim gibi acemi işi işte:)

  2. ooo birde NEDUK Hanım tutmuş bile!!yok yok dayanamayacağım gene ekleyeyim çok sevindirdiniz beni;cesaret vermenizle:)

  3. çok güzel olmuş.ellerinize sağlık.hiçte acemi işi gibi değil bencede.hele detuğralı olunca.tuğralı her şeyi sevmişimdir:)

  4. esinsel,gece teşekkür ederim sizlere.işin üstadı olan nrhnmrl ‘yi şimdiden soru yağmuruna tutmaya başladım zaten.bundan sonraki çalışmalar daha düzenli yada şöyle dieyim daha bi gereken malzemelerle çalışılacak:)

  5. şahane olmuş ellerinize sağlık ama bie eleştirim olcak sadece benim fikrim ama sakın alınmayın…sanki tuğranın dışında kalen yerler daha yoğun olmuş gibime geldi…;)

  6. eleştirilebilirsiniz hiç alınmıyorum inanın ki:)dediğim gibi ilk denemem bu,biraz hatta çokca acemice,asıl malzemelerden değilde böyle eline ne geçerse malzemeleriyle yapılınca acemi işim böle eleştiriliyor işte:)üstadıyla irtibattayım,birdahakine daha sıkı çalışacağım söz;)teşekkürler alonenes dikkate alıp yorum yazdığınız için.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin