deneyin bakalım

-

Haydi kızlar gözünüzde büyütmeyin sandalye ve koltuklarınızı pek ala kaplayabilirsiniz.Bunun için gerekli şeyler resimde var bakın.Adını tam bilmiyorum lila dalga geçecek benimle ama koltukçu zımbası diyorum ben ona:) en çok ihtiyacınız olan o alet.Gerçi masanın kileri kaplarken onun teli bittiği için raptiye kullandım ama bu kullanım açısından çok daha rahat.

zımba,kabara,çekiç lazım olanlar bunlar
zımba,kabara,çekiç lazım olanlar bunlar

4 yorum gelmiş

  1. kondor

    BEN UZUN Bİ SÜRE KANEPE DİKTİM GÖZÜMÜ AMA HANİ ŞU ÇIT DEDİMİ GERİ GİDENLER VAR YA ONLARDAN KAT YERLERİNDE SORUN YAŞAMAKTAN ÇEKİNDİM. ÖZMELANJ DİKTİRME GÖZÜMÜ YİNE KANEPEYE.

  2. Asmunikal

    annem gelsin göstermek için sabırsızlanıyorum. Hatunda sandalye hastalığı var. Her gördüğü klasik sandalyeye içi gider. Bu paylaşımı görünce elimizde olanları değiştirebilir. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...