Deniz kabuğu şelalesi

-

deniz-kabuklarindan-neler-yapilabilir-el-yapimi-sus-esyalariMerhabalar, yeni aldığım yemek takımının fincanları bu emektarlara kapıyı gösterdi. Aslını isterseniz artık kullanmadığımız eşyalara ihtiyacı olan birilerini bulmak çok zor. Ben de internette sıkça karşılaştığımız boncuk ve çiçek şelalesinden esinlenerek deniz kabuğu şelalesi yapmaya karar verdim. Piknikte kullandığım çatallardan birini fincanıma silikon tabancası ile yapıştırdım. Çatalın üzerini de deniz kabukları ile süsledim. Fincanı da deniz yıldızı ve incilerle süsledim. Resimli anlatım için bloguma beklerim. Umarım beğenirsiniz :)

deniz-kabuklarindan-neler-yapilabilir-el-yapimi-sus-esyalari-1

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
b.ege

Sınıf öğretmeniyim ve iki tane oğlum var.Artık malzemelerle çalışmayı ya da yeni bi şeyler üretmeyi seviyorum. Dişe dokunur çok fazla çalışmam olmasa da sık sık denemelerim oluyor.

Doğal malzemelerden balkon süsü yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba. Yarışmanızı görünce (ödül de uzun zamandır incelediğim sizzix olduğundan) hemen işe koyuldum. Önce malzemeleri toparladım. Ağaç kütüğüm, boya kovaları, doğal taşlar, yumurta kabukları, mukavva parçaları, alçı, tutkal, boyalar. Boya...