deniz kabuklu üç boyutlu muhteşem tablo :)

-
tablo
tablo

DA DA DA DANNNN :))Arkadaşlar bu deniz kabuklarıyla süslü harika tabloyu ablam bana geçen hafta yapıp hediye etti. mavili mavili salonuma çok uydu. üç boyutlu tablo diyorlarmış.çok hoşuma gitti benim sizde beğendiniz mi???

deniz kabukları
deniz kabukları
deniz kabukları
deniz kabukları

46 yorum gelmiş

 1. fiamma1

  Sevgili Bahar hanım bu çok güzel olmuş, ablanızın eline sağlık… Sorun bakalım benim de ablam olur mu?Veya da ben onun ablası olmaya hazırım…

 2. kriizantem

  Çok güzel olmuş, bende tam ablan benim de ablam olurmu yazacaktım ki, fiamma bunları dile getirmiş:)) Olsun ikimizin de ablası olur nolacak:))

 3. baharrrrr

  fiamma1 diyor ki;Sevgili Bahar hanım bu çok güzel olmuş, ablanızın eline sağlık… Sorun bakalım benim de ablam olur mu?Veya da ben onun ablası olmaya hazırım…ablamda tablosunu yayınlıycam diye takip etmeye başladı bu siteyi yorumunuz okur mutlaka seve seve de olur :))

 4. baharrrrr

  kriizantem diyor ki;Çok güzel olmuş, bende tam ablan benim de ablam olurmu yazacaktım ki, fiamma bunları dile getirmiş:)) Olsun ikimizin de ablası olur nolacak:)hepimizin ablası olsun en iyisi senin benim :)))

 5. baharrrrr

  günaydın selmacım. evet ablamda da bi çok şey var daha onları paylaşmadım sizinle:)) şimdi ablamın yaptıklarını yollarsam yine sen bişey yapmazmısın derler de :))

 6. selmatozan

  ben şaka yapmıştım baharcım, hem öbür türlü de olsa paylaşmak için burdayız zaten:))yazın deniz kabuğu toplayıp değerlendirmek isteyenler için çok iyi bir fikir olduğu kesin:)

 7. baharrrrr

  evet canım sana katılıyorum. birde şunu belirteyim ablamın yaptığı 2. tablo acemiyim diyor ama hiçde öyle durmuyor değil mi??

 8. baharrrrr

  evet canım sana katılıyorum. birde şunu belirteyim ablamın yaptığı 2. tablo acemiyim diyor ama hiçde öyle durmuyor değil mi??

 9. baharrrrr

  ilk kendine yaptı sonra bana. devam edermi yapmaya bilmiyorum. eğer devam ederse ustalığı güzel olur sanırım :)

 10. SEMYIL

  bence devam etmeli… çok güzel olmuş siz de güle gülekullanın. Ablanızında ellerine sağlık.

 11. baharrrrr

  bakın ablamda geldi arkadaşlar oda artık 10marifetli oldu :)abartmıyorum abla çok güzel işte :) yapıp satmaya mı karar verdin?

 12. ablanın ellerine sağlık..gerçekten güzel olmuş..çok temiz çalışmış..eve gelenler el koymuyorlar mı tabloya.. :)))

 13. baharrrrr

  bilge23 benimki bana hediye olduğu için kimse istemiyor ama ablamın kendine yaptığına herkesin gönlü kayıyor :))embir,nazesen,birdost71 beğenmenize sevindim teşekkürler :)

 14. akoni

  ayyy inanmıyorum, muhteşemmm.. İnsanı taaaa sonsuz, uçsuz, bucaksız yerlere götürebilecek güzellikte

 15. akoni

  bazı şeyler vardır ki insanın kendini yansıtır. deniz, kum ve güneş benim için olmazsa olmazlarımdandır

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin