deniz kabuklu üç boyutlu muhteşem tablo :)

-
tablo
tablo

DA DA DA DANNNN :))Arkadaşlar bu deniz kabuklarıyla süslü harika tabloyu ablam bana geçen hafta yapıp hediye etti. mavili mavili salonuma çok uydu. üç boyutlu tablo diyorlarmış.çok hoşuma gitti benim sizde beğendiniz mi???

deniz kabukları
deniz kabukları
deniz kabukları
deniz kabukları

46 yorum gelmiş

 1. Sevgili Bahar hanım bu çok güzel olmuş, ablanızın eline sağlık… Sorun bakalım benim de ablam olur mu?Veya da ben onun ablası olmaya hazırım…

 2. Çok güzel olmuş, bende tam ablan benim de ablam olurmu yazacaktım ki, fiamma bunları dile getirmiş:)) Olsun ikimizin de ablası olur nolacak:))

 3. fiamma1 diyor ki;Sevgili Bahar hanım bu çok güzel olmuş, ablanızın eline sağlık… Sorun bakalım benim de ablam olur mu?Veya da ben onun ablası olmaya hazırım…ablamda tablosunu yayınlıycam diye takip etmeye başladı bu siteyi yorumunuz okur mutlaka seve seve de olur :))

 4. kriizantem diyor ki;Çok güzel olmuş, bende tam ablan benim de ablam olurmu yazacaktım ki, fiamma bunları dile getirmiş:)) Olsun ikimizin de ablası olur nolacak:)hepimizin ablası olsun en iyisi senin benim :)))

 5. günaydın selmacım. evet ablamda da bi çok şey var daha onları paylaşmadım sizinle:)) şimdi ablamın yaptıklarını yollarsam yine sen bişey yapmazmısın derler de :))

 6. ben şaka yapmıştım baharcım, hem öbür türlü de olsa paylaşmak için burdayız zaten:))yazın deniz kabuğu toplayıp değerlendirmek isteyenler için çok iyi bir fikir olduğu kesin:)

 7. evet canım sana katılıyorum. birde şunu belirteyim ablamın yaptığı 2. tablo acemiyim diyor ama hiçde öyle durmuyor değil mi??

 8. evet canım sana katılıyorum. birde şunu belirteyim ablamın yaptığı 2. tablo acemiyim diyor ama hiçde öyle durmuyor değil mi??

 9. ilk kendine yaptı sonra bana. devam edermi yapmaya bilmiyorum. eğer devam ederse ustalığı güzel olur sanırım :)

 10. bence devam etmeli… çok güzel olmuş siz de güle gülekullanın. Ablanızında ellerine sağlık.

 11. bakın ablamda geldi arkadaşlar oda artık 10marifetli oldu :)abartmıyorum abla çok güzel işte :) yapıp satmaya mı karar verdin?

 12. ablanın ellerine sağlık..gerçekten güzel olmuş..çok temiz çalışmış..eve gelenler el koymuyorlar mı tabloya.. :)))

 13. bilge23 benimki bana hediye olduğu için kimse istemiyor ama ablamın kendine yaptığına herkesin gönlü kayıyor :))embir,nazesen,birdost71 beğenmenize sevindim teşekkürler :)

 14. ayyy inanmıyorum, muhteşemmm.. İnsanı taaaa sonsuz, uçsuz, bucaksız yerlere götürebilecek güzellikte

 15. bazı şeyler vardır ki insanın kendini yansıtır. deniz, kum ve güneş benim için olmazsa olmazlarımdandır

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...