Cumartesi, Ekim 22, 2016
Deniz kestanelerini hiç böyle gördünüz mü?

Deniz kestanelerini hiç böyle gördünüz mü?

8

Dalmayı sevenler bilirler deniz kestanelerinin rengini..Ben biraz boya,üstüne denizden çıkarttığım küçücük bir sedefle ona farklı bir boyut kazandırdım :)

Bunlar da diğerleri..Magnet olmak için sırada bekliyorlar :)

8 YORUMLAR

  1. Harikasın arkadaşım.Oldukça şık ve dekoratif olmuşlar.Ben de çok meraklıyım midye veya bu tarz şeyleri süslemeye.Deniz kestanesi bulmam lazım acilen.Ellerine sağlık:)

  2. yaptığım uzuuuuuun araştırmaların neticesi şöyle oldu arkadaşlar:1-bu kestaneler yenebiliyo..özellikle dişi olanlar (aralık ayında ızgarası makbulmüş)2-bunlar genelde kırmızı renk olular imiş nadiren lila ..3-buradaki kestaneler bongoceros tarafından boyanmıştır..şimdi gelelim diğer soruya:Nasıl, neyle boyadın bakiim sen bunları sayın bongoceros? tez açıklama bekliyor ahali..selamlar sevgiler hayranlıklar..

  3. Hemen cevap veriyorumm efenimm :) Kendileri denizden bizzat kendi tarafımdan çıkartıldıktan sonra su bazlı guaj boyayla boyanmış olup üzerleri dekore edilmiştir.Son olarak verniklenip servise sunulmuştur :)Bu arada kestaneleri yemenizi tavsiye etmem,pek hoş değillerr,varsın onlar dekorasyon amaçlı kullanılsınlarrr :)Tüm ahaliye sevgilerrr..

  4. AMA YA BUNLAR ÇOK GÜZELMİŞ BEN DALAMAM Kİ DALANDA BİLMEM BANA DA GÖNDERSENE BONGOCEROS…VALLAHİ UTANMADAN DİLENDİM…KUSUR GÖREN GÖRSÜN SAAT12 SEN AKLIMA GELDİN ŞİMDİ…SÜSLEMESENDE OLUR BEN YAPARIM