Deniz kızı bebek anı defteri

-

kece-pembe-sacli-deniz-kisi-bebek-ani-defteri
Deniz kızı bebek anı defteri. Özellikle kız bebekler için deniz kızı konseptli aksesuarlar çok tercih ediliyor. Deniz bebek için çalıştım bu keçeden pembe saçlı deniz kızı süslemeli bebek anı defteri modelini.
Saten kumaş kaplamalı defter büyük boy olmasına rağmen kullandığım deniz kızı da o kadar büyük ki diğer figürlere çok yer kalmadı. Ama öyle de çok kalabalık oluyor zaten böyle az ve öz daha iyi. Ayracını da mint yeşili keçeden deniz yıldızı şeklinde tasarladım. Üzerine parlak taşlarla bebeğin adını yazdım. Ve tabii ki bir anı defteri kalemsiz olmayacağı için puantiyeli kurdeleden kocamam fiyonklarla süslü bir de kalem hazırladım. Böylece deniz kızı temalı bir bebek hediyeliği takımın daha tamamalanmış oldu.
fb hesabımdan diğer işlerime ulaşabilirsiniz.

kece-pembe-sacli-deniz-kisi-bebek-ani-defteri-2
Hediye kutusuyla birlikte kargoya gitmeden önceki hali.

kece-pembe-sacli-deniz-kisi-bebek-ani-defteri-3

kece-pembe-sacli-deniz-kisi-bebek-ani-defteri-4

kece-pembe-sacli-deniz-kisi-bebek-ani-defteri-6

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com