Deniz Kızı Bebek Kapı Süsü

-

Azra isimli keçe deniz kızı konseptinde dikilen bebek kapı süsü hem hastane odasını hem ev odasını süslemek için neşeli iç açıcı bir model oldu.

Keçe harfler elde dikildi ve incilerle süslenildi. Pembe keçe tabelasını keçe balıklar ve deniz kızı figürü süslüyor.

Arka fon için beyaz kalın keçe ve mavi dalga detayı kullanıldı.

Saçları pembe ipten yapıldı ve taşlı taç broşuyla tamamlandı. Deniz kızının sütyeni için inci süslemeli, deniz yıldızı şeklinde yıldız broşlar kullanıldı.

Kapı süsüne keçe ahtapot figürü, keçe yunus balıkları ve keçeden el dikimli deniz atı figürleri eklendi. Bu keçe kapı süsünün boyu 65 cm, eni 57 cm.

Son olarak kapı süsüne kurutulmuş deniz yıldızları ve sedef inciler eklendi.

 

 

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...