Deniz kızı keçe bebek takı yastığı

-

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi

Merhaba arkadaşlar. Zaman buldukça ki zamanım yok ama yarım saatimi yeni paylaşımlara ayrayım dedim ve 10marifet’e uğrayıp biraz yeni ürünleri paylaşayım istedim :) Bu da Deniz bebeğin deniz kızı altın takı yastığı :) Kocaman bir keçeden deniz kızı şeklinde bebek takı yastığı oldu.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-1

Betül Hanım’ın kızı DENİZ için dev ebatta keçe deniz kızı kapı süsü paylaşmadan önce bu şirin ve rengarenk dev deniz kızı takı yastığını sizlerle paylaşayım istedim.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-2
Yastık deniz kızı şeklinde tasarlandı. Tasarım tamamen bana ait.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-3
Kuyruk büyük kristal renkli taşlarla süslü ve pulludur.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-4
Eni 95 yüksekliği ise 60 cm.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-5

Tamamen dolgulu olan bu kocaman keçe deniz kızı bebek takı yastığı için müşteri bu sefer pembe saç mavi kuyruk tercih etti.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-6

Taşlı deniz yıldızı da dolgulu.

deniz-kizi-kece-bebek-taki-yastigi-7

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com