Deniz kızı takı yastığı ve fotoğraf albümü

-

Azra isimli model deniz kızı konseptinde hazırlanan altın takı yastığın örneği. Model için keçeden iç yastık dikildi, dışı ise saten pembe kumaşla kaplandı, kenarları fırfırlı ve inci süslemeli yapıldı.

Bu takı yastığı için 40 cm boyunda, kuyruğu pullu bir keçe deniz kızı figürü dikildi ve yastığa uygulandı. İsim için taşlı harfler kullanıldı.

Azra isimli bebek fotoğraf albümü için dış kaplamada mat saten kumaş kullanıldı. Kapağın kaplaması yumuşak olsun diye iç ve dış kapağı önce keçe ile kaplanır, ardından kumaş ile. Fotoğraf albümü için keçe deniz kızı ve yunus figürü dikildi ve pleksi ayna harf kullanıldı.

Boyu 33 cm, eni 26 cm.

Son olarak aynı bebek için hastane odasının bebek beşiği için fiyonklu ve deniz kızı konseptinde beşik süsü dikildi. Fiyonk için gümüş pullu kumaş kullandım ve fiyonkun içini elyafla doldurdum.  Fiyonkun ortasında 33 cm deniz kızı figürü yer aldı.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com