DENİZ KIZI….

-
deniz kızı
deniz kızı

Yine çocuklar için çalışıyoruz. Yapımı çok basit ama; özellikle deniz kızı figürü oldukça değişik geldi bana. Kalıpları elle çizip uygulamak ve içlerini doldurmak öyle çok marifet gerektirmediğinden kolayça çalışılabilir. Yapımı bu sitede. Daha fazlası da mevcut.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

10 yorum gelmiş

 1. saatoniki

  bu bir magnet midir acaba? bu güzel bebeki bir eşya üzerinde görmek daha şahane olur gibime geldi.magnet diilse bile arkasına bir mıknatıs yerleştirlir.figürün denizkızı olması da ilginç.çocukluk yıllarında bu denizkızlarının gerçekten varolduğunu düşünürdüm (sadece ben mi?).şimdi bakarken aklıma geldi de bu bebeği broş olarak değerlendirmek lazım.evet evet ,broş şahane olacak..

 2. sefa97

  Bu bebek şahane olmuş… saatoniki nin fikrine katılıyorum, broş olarak mükemmel duracak büyüklerin yakalarında. Çocuklarında kazaklarının kol veya yaka bölümlerini çok güzel renklendirecek.

 3. TGT

  gene cocuklarla ilgili bi calışma kondordan buda guzel ama saat on iki inin dedigi nasıl olacak kullanıcak onu anlamıs degilim acıkcası düşünsenize sevgilinizin yadan eşiniz üstünde kocaman bi deniz kızı bide bak canım kenidi elerimle yaptım diyor kabus tamam al arkasına bi mıtlatıs koy budolabının ustune koy altınada sucuunun kartını sıkıştır bide anlamı olsun bari bumudru budur

 4. kondor

  # AnyaJacobus Hoşgeldiniz ilk önce çorapta olabilir ama linkte yapım aşamalrını incelerseniz illahaki çorap olmasada olur. Kuyruk için biraz yanar dönerli bir kumaş beden için belki keçe yada pamuksu bir kumaş olabilir. Denerseniz paylaşın lütfen.

 5. AnyaJacobus

  yeni bitirdiğim deniz kızını siteye ekledım ancak onay kuyrugunda :) Kendi bez bebek yöntemimle yaptım o nedenle sitedekınden biraz farklı oldu benimkisi :)@toohero : Kuklalarınızı hayranlıkla takip ediyorum :) denizkızı kuklanızıda bitince burda görmeyi umuyorum..Sevgiler

Bir Cevap Yazın