Pazar, Ekim 23, 2016

Dergiden Çerçeve Yapımı

27

Burada dergi sayfalarından çerçeve yapmışlar. İlk fırsatta denemek istiyorum :)

27 YORUMLAR

 1. ay çok hoş olmuuuş evde dağlar gibi dergi naapsam bunlardan diye bakıyodum ne zamandır.aslında fikir var da onlar zor geldi bana.Bir tane daha ardı ama galiba o öbür billgisayardaydı.Onda da ince ince katlayp çiçe motifleri yapmışlar ondan da masaya runner yapmışlar.Bu çantayı da okkalı bi paraya satıyorlardı.

 2. Rica ederim Aydın Gelini. Benimde yapılacak listem o kadar kabardı ki sormayın Neduk ablacım :)) Bende kağıttan nihale ve bardak altlığını görmüştüm Biltancım.

 3. evet ya bende geçen gün dergilerden boncuklar yaptım. Çok güzel oluyor. Onları da çerçeveye yapıştırıp dekore edebiliriz.

 4. embircim,bu kağıt çubuklardan bir çanta dolusu var :) ara ara yapıp biriktiriyorum,yazın anneme gidecek ve balkon kapısına sineklik olacaklar.bir yazımda vardı, daha doğrusu bir yoruma eklemiştim sanırım, aradım bulamadım.bir zamanlar hızımı alamamış bunlarla mutfak döşememi duvardan duvara kaplamıştım:)harika bir malzeme,cerçeve de iyi fikir.teşekkürler paylaşım için.

 5. embircim,benim kağıt çubukların fotoğrafı,bbuketin “bol ışıklı günler” yazısında var canım.sonunda buldum ama bir türlü buraya eklemeyi beceremedim :)

 6. esinselcim senin çubukların burda:))bi ben yapamadım bu çubuklardan … her gördüğümde yapıcam diyorum üfff.iyi fikir bu kağıt boncuklar..esinselcim mutfak döşmeni nasıl yaptın bundan ?

 7. hay yaşayasın asyacım,eklemişsin :)) bütün bir gazete sayfasina, beyaz tutkal ile,yanyana yapıştırdım.tabii bir sayfa yetmiyor,yapacağın yerin enine boyuna göre, bu işlemi çoğaltiyorsun.sonra da yat verniği ile vernikledim.sil sil kullan, hiçbir sey olmuyor.ancak, eve doğalgaz tesisatı için usta girince mahvoldu.(korumaya almayı akıl edemedim) atıldı malesef.yap asyacım,çok zevkli bir iş.nihale,amerikan servis falan da yapılabilir.hiç bir şey yapmasan bile, çiçeğin olmadığı zaman vazon boş kalmaz,değişik uzunluklarda hoş duruyor.

 8. ay esinselciğim bunlar yani senin yaptıklarında harika olmuş. Uzununu yapmak daha zor oluyordur diye düşünüyorum ama kesin olan çok güzel oldukları.

 9. aaa anladım bende öyle uzun olursa genişliğini nasıl ayarlıyorsunuz diye düşünmüştüm. Tamamdır. Teşekkürler

 10. kolay çerçevem
  kolay çerçevem

  en kısa zamanda yapacağım demiştim ve bitmiş hali..sandığımdanda kolaymış fakat arkadaki destek kısmında biraz zorlandım.kartondan ve dergi yapraklarından olduğu için bir hayli hafif oldu.ama en sonunda bitti ve salonuma yerleştirmeden önce fotorafını çekmek ve sizlerle paylaşmak istedim….nasıl güzel olmuş değil mi..çok kolay ve güzel..embir hanım çok teşekkürler..

 11. bravo,kutlarım aydıngelini :) çok güzel olmuş.işte budur arkadaşlar.bende yaptım, ama fotoğrafını çekemedim henüz.gerçi hemen hemen aydıngelininin yaptığı gibi oldu.çekince paylaşırım.

 12. aydın gelini çerçeven süper olmuş, ellerine sağlık canım. Fotoğrafını yerleştiridkten sonra üzerine şeffaf dosya kapağı, asetat kağıdı gibi şeffaf birşey de koyarsan resmin tozlanmaz diye düşünüyorum. Güle güle kullan canım…

 13. İşte bu.. :) Birtanecik güzel kardeşimin resimlerinin gözümün önünde durması için çerçevenin de güzel olması lazım değil mi? Çok beğendim, bende yapacağım… Teşekkürler, çok iyi fikir…

 14. aslında embir’e teşekkür etmek lazım..o yayınlamasa nerden bulupta yapardım ki..gerçi bu sitedeki herkese teşekkür etmeliyim bu sayede..buradan gördüklerim ve öğrendiklerim sayesinde neler neler yaptım..

 15. en çok hoşuma giden şey burada yayınlanan çalışmaların bizler tarafından yapılması, işte o zaman buna değdi diyorum :))